/    /    /    /    /  

Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Rose

Značka:
Množství: 10 dražé, 13 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Masticha, Zdravé žvýkačky klasické
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
35
ks
Bez DPH 30 Kč

Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Rose

Hlavní složkou žvýkaček Elma Rose Chios GMGA je masticha, což je přírodní pryskyřice známá už od starověku. Surová masticha byla první žvýkačkou vůbec a byla velmi oblíbená ve východním Středomoří jako prostředek na čistění zubů a osvěžení dechu.

Žvýkačky s jemnou příchutí růžových lístků jsou tradičním mastichovým produktem, který příznivě působí na ústní hygienu a trávicí ústrojí, v obou případech nesrovnatelně účinněji než žvýkačky z běžné produkce. Mastichová žvýkačka je dodávána ve formě dražé.

Hlavní obsažené látky (Chios masticha a mastichový olej) mají silné antimikrobiální účinky a jsou prevencí proti vzniku zubního plaku.

Upozornění: Nadměrné užívání může způsobit žaludeční nevolnost a může mít projímavé účinky. Nepodávejte dětem mladším 3 let.

Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Rose

Hlavnou zložkou žuvačiek Elma Rose Chios GMGA je masticha, čo je prírodná živica známa už od staroveku. Surová masticha bola prvou žuvačkou vôbec a bola veľmi obľúbená vo východnom Stredomorí ako prostriedok na čistenie zubov a osvieženie dychu.

Žuvačky s jemnou príchuťou ružových lístkov sú tradičným mastichovým produktom, ktorý priaznivo pôsobí na ústnu hygienu a tráviace ústrojenstvo, v oboch prípadoch neporovnateľne účinnejšie než žuvačky z bežnej produkcie. Mastichová žuvačka je dodávaná vo forme dražé.

Hlavné obsiahnuté látky (Chios masticha a mastichový olej) majú silné antimikrobiálne účinky a sú prevenciou proti vzniku zubného plaku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sorbitol, Xylitol, Mannitol, Žvýkačková báze (antioxidant a tocopherol), Masticha (2,5 %) , Glycerin, Přírodní příchuť růže, Mentol, Arabská guma, Dioxid titaničitý, Karnaubský vosk
i
i

obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

1. K. MONOMACHOU str
P.O.BOX 110
82100 Chios
Řecko
www.gummastic.gr