/    /    /    /  

Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Spearmint

Značka:
Množství: 10 dražé, 14 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Masticha, Zdravé žvýkačky klasické, Dárky pro muže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
35
ks
Bez DPH 30 Kč

Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Spearmint

Hlavní složkou žvýkaček Elma Spearmint Chios GMGA je masticha, což je přírodní pryskyřice známá už od starověku. Surová masticha byla první žvýkačkou vůbec a byla velmi oblíbená ve východním Středomoří jako prostředek na čistění zubů a osvěžení dechu.

Žvýkačky s jemnou příchutí spearmintu jsou tradičním mastichovým produktem, který příznivě působí na ústní hygienu a trávicí ústrojí, v obou případech nesrovnatelně účinněji než žvýkačky z běžné produkce. Mastichová žvýkačka je dodávána ve formě dražé.

Hlavní obsažené látky (Chios masticha a mastichový olej) mají silné antimikrobiální účinky a jsou prevencí proti vzniku zubního plaku.

Upozornění: Nadměrné užívání může způsobit žaludeční nevolnost a může mít projímavé účinky. Nepodávejte dětem mladším 3 let.

Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Spearmint

Hlavnou zložkou žuvačiek Elma Spearmint Chios GMGA je masticha, čo je prírodná živica známa už od staroveku. Surová masticha bola prvou žuvačkou vôbec a bola veľmi obľúbená vo východnom Stredomorí ako prostriedok na čistenie zubov a osvieženie dychu.

Žuvačky s jemnou príchuťou spearmintu sú tradičným mastichovým produktom, ktorý priaznivo pôsobí na ústnu hygienu a tráviace ústrojenstvo, v oboch prípadoch neporovnateľne účinnejšie než žuvačky z bežnej produkcie. Mastichová žuvačka je dodávaná vo forme dražé.

Hlavné obsiahnuté látky (Chios masticha a mastichový olej) majú silné antimikrobiálne účinky a sú prevenciou proti vzniku zubného plaku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sorbitol, Xylitol, Mannitol, Žvýkačková báze (antioxidant a tocopherol), Chios masticha (mastichová guma a mastichový olej 5 %), Glycerin, Arabská guma, Sojový lecitin, Přírodní příchuť máty, Mentol, Dioxid titaničitý, Karnaubský vosk
i
i

obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

1. K. MONOMACHOU str
P.O.BOX 110
82100 Chios
Řecko
www.gummastic.gr