Mastic spa 24 hodinový krém Mastacne Hydraderm, Bio Eco 50 ml

Mastacne Hydraderm 24 h

Mastic spa 24 hodinový krém Mastacne Hydraderm, Bio Eco 50 ml

Mastacne Hydraderm 24 h

24hodinový osvěžující lehký krém podporuje dlouhotrvající matný vzhled pleti. Kyselina salicylová neutralizuje přebytek kožního mazu, zatímco med osvěžuje a hydratuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tento 24hodinový osvěžující lehký krém obsahuje unikátní regulační systém, který podporuje dlouhotrvající matný vzhled pleti. Kyselina salicylová neutralizuje přebytek kožního mazu, zatímco med osvěžuje a hydratuje.

24hodinový krém Mastacne Hydraderm Mastic Spa je vhodný pro problematickou pleť. Lehká konzistence se okamžitě vsakuje, neucpává póry a pozitivně ovlivňuje produkci kožního mazu. Po použití je pleť matná a připravená pro aplikaci make-upu.

Kyselina salicylová neutralizuje nadbytečnou produkci kožního mazu. Obsah medu osvěžuje a hydratuje, masticha působí antibakteriálně a minimalizuje podráždění kůže. Krém obsahuje vitamin E, který vyživuje a zklidňuje problematickou pleť. Pupínky se rychleji hojí a jsou účinně redukovány. Pokožka se zklidňuje a je vyrovnaná.

Použití: Krém aplikujte dvakrát denně na čistou pleť a nechte vstřebat. Pokud začne být vaše pleť suchá a objeví se šupinky, snižte frekvenci používání na jednou denně.

Typy pleti: mastná pleť, problematická pleť a akné, smíšená pleť

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?