Mastic spa 24 hodinový krém Mastacne Hydraderm, Bio Eco 50 ml

Mastacne Hydraderm 24 h

Mastic spa 24 hodinový krém Mastacne Hydraderm, Bio Eco 50 ml

Mastacne Hydraderm 24 h

24hodinový osvěžující lehký krém podporuje dlouhotrvající matný vzhled pleti. Kyselina salicylová neutralizuje přebytek kožního mazu, zatímco med osvěžuje a hydratuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tento 24hodinový osvěžující lehký krém obsahuje unikátní regulační systém, který podporuje dlouhotrvající matný vzhled pleti. Kyselina salicylová neutralizuje přebytek kožního mazu, zatímco med osvěžuje a hydratuje.

24hodinový krém Mastacne Hydraderm Mastic Spa je vhodný pro problematickou pleť. Lehká konzistence se okamžitě vsakuje, neucpává póry a pozitivně ovlivňuje produkci kožního mazu. Po použití je pleť matná a připravená pro aplikaci make-upu.

Kyselina salicylová neutralizuje nadbytečnou produkci kožního mazu. Obsah medu osvěžuje a hydratuje, masticha působí antibakteriálně a minimalizuje podráždění kůže. Krém obsahuje vitamin E, který vyživuje a zklidňuje problematickou pleť. Pupínky se rychleji hojí a jsou účinně redukovány. Pokožka se zklidňuje a je vyrovnaná.

Použití: Krém aplikujte dvakrát denně na čistou pleť a nechte vstřebat. Pokud začne být vaše pleť suchá a objeví se šupinky, snižte frekvenci používání na jednou denně.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Glycerin, Dicaprylyl Ether, Triheptanoin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Tricaplyrin, Sodium Citrate, Silica, Trilinolein, Alcohol Denat., Lactic Acid, Sodium Lauroyl Lactylate, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetace, Honey1), Sodium Hydroxide, Sodium Phytate, Tocopherol, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamaldehyde, Linalool

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Dicaprylyl Ether, Sodium Citrate, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamaldehyde, Linalool

Produktové řady: Mastic Spa Bio Eco

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez silikonů

Typy pleti: mastná pleť, problematická pleť a akné, smíšená pleť

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?