Kovový

356 Kč
Směs bambuckého másla a mandlového oleje přináší péči o všechny typy pokožky, zejména pak jemnou, citlivou, alergickou či ekzematickou.
 
Směs bambuckého másla a mandlového oleje přináší péči o všechny typy pokožky, zejména pak jemnou, citlivou, alergickou či ekzematickou.
314 Kč
Lehké krémové čisticí mléko s výživným mandlovým olejem citlivou pokožku účinně odličuje, zbavuje nečistot a zároveň dodá potřebnou výživu. Díky jemnému složení je vhodné i pro odlíčení očí.
419 Kč
Lehký neparfémovaný hydratační mandlový krém pečuje o citlivou pokožku ve dne i v noci. Díky jemnému složení je pokožka bohatě vyživena a zároveň chráněna před vysušením a podrážděním.
251 Kč
Jemný mandlový krém pečuje o citlivou pokožku rukou a současně chrání před podrážděním a vysušením. Vysoký podíl mandlového oleje pleť zklidňuje a podporuje přirozené regenerační a ochranné procesy.
419 Kč
Obzvlášť jemný neparfemovaný mandlový pleťový krém pečuje o citlivou pleť náchylnou k podráždění. Mandlový olej pokožku zklidňuje, obnovuje přirozené regenerační funkce a zároveň chrání před podrážděním.
377 Kč
Spojení bambuckého másla a matcha čaje je určeno jak pro pleťovou, tak i tělovou péči. Slouží k regeneraci a ochraně pokožky celého těla a také k péči o oblasti náchylné k výskytu celulitidy.
 
na bolavé a popraskané tlapičky. Je určený zejména na zimu, kdy mnoho pejsků musí chodit po zasolených chodnících.
156 Kč
Měsíčková zubní pasta je vhodná pro uživatele, kteří vyhledávají jednoduché přírodní složení pasty bez obsahu mentolu. Příjemnou chuť dodávají pastě výtažky z myrhy a měsíčku lékařského. 
303 Kč
Směs bambucké másla, mandlového oleje a měsíčkového extraktu podporuje zdravé fyziologické funkce pokožky, posiluje její obranyschopnost, zlepšuje schopnost hydratace a obnovuje kožní bariéru.