Naturalis Acai Berry 100 g

Naturalis Acai Berry 100 g

  • Značka: Naturalis
  • Balení: 100 g
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Certifikáty: BIO
  • Bez DPH 364 Kč

Acai Berry je skvělým pomocníkem pro detoxikaci a podporu zdraví celého organismu. Harmonizuje hladinu špatného cholesterolu v krvi a posiluje imunitu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Acai Berry Naturalis je skvělým pomocníkem pro detoxikaci a podporu zdraví celého organismu. Harmonizuje hladinu špatného cholesterolu v krvi, zlepšuje zdraví kardiovaskulárního systému a posiluje imunitu. Díky vysokému obsahu vitaminů, minerálních látek a antioxidantů tělo regeneruje, dodává vitalitu a novou energii.

Bobule palmy acai obsahují vysoký podíl vitaminů A, B, C, E a také flavonoidů, které působí jako silný antioxidant. Acai vyplavuje z těla škodlivé látky a současně posiluje organismus vůči stresu a civilizačním chorobám, zvyšuje psychickou i fyzickou odolnost. Ač se to nezdá, bobule jsou bohaté i na množství nenasycených mastných kyselin, které v kombinaci s ostatními látkami harmonizují hladinu špatného cholesterolu v krvi a celkově podporují zdraví kardiovaskulárního systému.

Navíc je acai skvělým potravinovým doplňkem při redukčních dietách. Pomáhá zahnat malý hlad i chutě na sladké, zrychluje metabolismus cukrů a eliminuje jejich ukládání v těle. Prášek z bobulí acai je vhodným doplňkem nejenom při jarní očistě organismu nebo při dietě, ale také pro všechny, kdo pracují ve stresu a napětí a chybí jim energie.

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou čajovou lžičku 1-2x denně. Děti od 3 let 1 lžičku 1x denně. Během redukční diety užívejte prášek nejlépe na lačno 30 minut před jídlem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Mrazem sušený plod acai berry v prášku (100 %)

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, posílení imunity, redukce váhy, stárnutí pleti a organismu

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Ten kdo to dela se v tom prd vyzna / HealthyGirl 21. 12. 2016 11:09

"Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci..... Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci.... " -- na obalu je napsano "Dospeli - 1 cajova lzicka, Deti - 1 cajova lzicka !!!!!" Nekdo se z toho pote fakt posere....

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Organic Acai 100 g

Prášek z plodů acai dodává tělu řadu vitaminů, minerálů, aminokyselin či antioxidantů. Podporuje detoxikaci i činnost imunitního systému, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a podporuje hubnutí.