Naturalis Acai Berry, bio 100 g

Naturalis Acai Berry, bio 100 g

Acai Berry jsou skvělou přísadou do snídaňových kaší nebo jako rychlá svačinka. Zahání chuť na sladké a obsahují vitaminy, minerály, ale také nenasycené mastné kyseliny.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Acai Berry Naturalis mají vysoký obsah minerálních látek jako vápníku, hořčíku nebo manganu. Kromě toho v nich najdeme flavonoidy, které chrání buňky před působením oxidačního stresu. Bobule palmy acai obsahují vysoký podíl vitaminů A, B, C a E a jsou bohaté i na množství nenasycených mastných kyselin.

Plody acai, nebo také assai, pocházející z Jižní Ameriky jsou trochu podobné borůvkám. Chutnají podobně jako právě zmíněné borůvky nebo maliny rostoucí u nás, avšak můžete v nich cítit lehce kakaové tóny. Acai je skvělé jako přísada do ranních obilninových kaší a také představují výbornou svačinku. Pomáhá zahnat malý hlad i chutě na sladké.

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou čajovou lžičku 1-2x denně. Děti od 3 let 1 lžičku 1x denně. Během redukční diety užívejte prášek nejlépe na lačno 30 minut před jídlem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Semena a plody

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Ten kdo to dela se v tom prd vyzna / HealthyGirl 21. 12. 2016 11:09

"Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci..... Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci.... " -- na obalu je napsano "Dospeli - 1 cajova lzicka, Deti - 1 cajova lzicka !!!!!" Nekdo se z toho pote fakt posere....

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?