Nástroje Zdraví Acai bio, prášek 80 g

Nástroje Zdraví Acai bio, prášek 80 g

Plody brazilské palmy Accai berry jsou bohaté na antioxidanty a další prospěšné látky. Díky tomu pročišťují organismus a posilují imunitu, ale také dodávají energii a pomáhají při redukčních dietách.  

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Plody brazilské palmy Accai berry jsou bohaté na množství antioxidantů a dalších prospěšných látek. Díky tomu nejen že pročišťují organismus a posilují imunitu, ale také dodávají energii a pomáhají při redukčních dietách.

Díky vysokému obsahu antioxidantů chrání acai tělo před nepříznivými vlivy stresu, civilizačními chorobami a tím i celý organismus před předčasným stárnutím. Kromě antioxidantů obsahuje acai také vysokou koncentraci nenasycených mastných kyselin a aminokyselin. Tyto látky aktivně přispívají ke snížení cholesterolu v krvi a podporují zdraví krevního oběhu.

Acai má pozitivní vliv na metabolismus tuků, zrychluje spalování a napomáhá plně využít přijaté živiny. Díky lepšímu spalování má tělo více energie a menší potřebu přijímat potravu.

Použití: 1- 2 čajové lžičky prášku smíchejte s vodou či ovocným džusem. Užívejte nejlépe nalačno. Nekonzumujte s horkými nápoji, neboť teplo neutralizuje aktivní enzymy.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Prášek ze sušeného acai

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?