Sanatur Acerola bio, tablety

Sanatur Acerola bio, tablety

  • Značka: Sanatur
  • Balení: 50 tablet, 60 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tablety s přírodním vitaminem C. Vitamin C pomáhá posilovat imunitní systém a působí jako důležitý antioxidant. Pomáhá tělu vypořádat se se změnami počasí, se stresovými situacemi a nadměrným pracovním vypětím. Vhodný doplněk stravy pro sportovce.certifikáty: BIOvhodné pro: vnitřní užitíkonzistence: tabletybarva: bílábalení: skleněný obaldávkování: 1-3 tablety denně nechat rozpustit v ústech. Nevh

Tablety s přírodním vitaminem C. Vitamin C pomáhá posilovat imunitní systém a působí jako důležitý antioxidant. Pomáhá tělu vypořádat se se změnami počasí, se stresovými situacemi a nadměrným pracovním vypětím. Vhodný doplněk stravy pro sportovce.

certifikáty: BIO
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: tablety
barva: bílá
balení: skleněný obal

dávkování: 1-3 tablety denně nechat rozpustit v ústech. Nevhodné pro děti do 3 let.
složení: cukr*, Acerola - prášek* (32%), palmový olej*, oxid křemičitý, maltodextrin*, přírodní aroma
*suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Společnost Sanatur jako jediná na českém trhu uvádí doplňky stravy kombinující účinky Spiruliny se širokým spektrem dalších vitamínů a minerálů. Kvalitu zaručuje unikátní know-how a 30 let zkušeností s pěstováním prvotřídních vysoce kvalitních mikroskopických řas. Sanatur spolupracuje již více než 25 let s ISO 9001, certifikovanou bio-farmou na řasy z jižního Taiwanu. Spirulina od Sanaturu je výjimečná tím, že prospěšné minerální látky přirozeně přijímá již při svém růstu a nejsou do ní uměle přidávány až při zpracování, jak je běžné při výrobě většiny ostatních podobných přípravků. Řasy jsou pěstovány a vyráběny podle zásad ekologického zemědělství. Pěstují se v horské pitné vodě a nutriční a aktivní látky jsou kontrolovány v každé růstové fázi. Sklizeň probíhá v době nejvyšší nutriční koncentrace. Řasy jsou pěstovány podle přírodních rytmů. BIO Spirulina je pěstována a certifikována podle přísných standardů BCS a Naturland. Pro zaručení nejvyšší kvality prochází v Německu každá zásilka řas mikrobiologickou kontrolou, inspekcí na toxické látky, těžké kovy a pesticidy. Tablety jsou vyráběny bez přidání jakýkoliv aditiv a kapsle neobsahují žádná plnidla.

kontakt na výrobce:
Sanatur GmbH
Gessellschaft fur Naturprodukte
lm Haselbusch 16
78224 Singen
Deutchland
www.sanatur.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Obal: látkový

Příznivé účinky: afty, detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, únava

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?