Diochi Achyrocline satureioides 80 g

Diochi Achyrocline satureioides 80 g

  • Bez DPH 217 Kč

Achyrocline satureioides se používá pro lepší zažívání a uvolnění gastrointestinálního svalstva. Působí pozitivně při bolestech zad, krční páteře i menstruačních bolestech a posiluje odolnost organismu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Diochi z květů Achyrocline satureioides využívá léčivých účinků známých již po staletí. Bylina z čeledi hvězdicovitých se obzvláště v Jižní Americe používá pro zlepšení zažívání, zmírnění problémů s trávením a uvolnění gastrointestinálního svalstva. Kromě toho působí také pozitivně při nejrůznějších bolestech jako jsou bolesti zad a krční páteře, menstruační bolesti, mírní křeče a usnadňuje dýchání během nachlazení i při alergiích.

Květy Achyrocline satureioides pomáhají stabilizovat zažívací problémy díky obsahu flavonoidů, zlepšují trávení, mírní nechutenství a podporují správnou činnost jater i střev. Obsažené antioxidanty a polysacharidy zlepšují odolnost vůči stresu i zátěžovým situacím a podporují přirozenou obranyschopnost organismuAchyrocline zklidňuje psychiku, eliminuje pocit strachu a má lehké uvolňující účinky.

Čaj z bylinných výtažků

Diochi Achyrocline satureioides je čaj vyráběný z výtažků z této byliny, jež je již po staletí využívána v tradičním léčitelství. Achyrocline satureioides je bylina původem z jižní Ameriky, která má účinky na širší spektrum obtíží. Tradičně je používána především pro obtíže s trávicím traktem, ale má vliv také na nervový systém a působí protizánětlivě.

Vyvážené trávení

Achyrocline satureioides harmonizuje trávicí systém a optimalizuje jeho funkci. Uvolňuje hladké svalstvo gastrointestinálního traktu a zmírňuje křečovité bolesti. Ulevuje od pálení žáhy, bolestí žaludku či nevolnosti a pomáhá také při snížené chuti k jídlu. Dokáže také účinně vyvážit funkci střev a pomáhá tak při průjmech či zácpách.

Silná obranyschopnost

Bylinný čaj Diochi Achyrocline satureioides celkově posiluje organismus a napravuje imunitní systém. Díky tomu činí vaše tělo odolnější proti nepříznivým vnějším vlivům a chrání také před infekčními onemocněními. Je vhodným doplňkem stravy při náročných obdobích a zvýšeném stresu, kdy zmírňuje dopady nadměrné zátěže na lidský organismus.

Proti bolestem a stresu

Bylinný čaj Diochi účinkuje nejen na tělesnou schránku, ale má vliv také na psychiku. Ulevuje při nadměrném duševním vypětí a pomáhá mysli zbavit se nepříjemných pocitů a strachu. Má uvolňující účinky a zbavuje nervozity. Zároveň také působí proti bolestem různého typu, zejména pak při dlouhotrvajících bolestech kloubů, krční páteře či zad.

Příprava: 750 mililitrů studené vody a 2-3 lžičky čajové směsi přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Achyrocline Satureioides

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?