Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

Diochi Achyrocline satureioides 80 g

Diochi Achyrocline satureioides 80 g

Značka: Diochi
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Achyrocline satureioides je čaj z bylinky, která roste v Jižní Americe a obsahuje velké množství vitaminů a minerálních látek.

Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Bylinný čaj Diochi z květů Achyrocline satureioides využívá účinky této byliny z čeledi hvězdicovitých. Ta se obzvláště v Jižní Americe používá tradičně pro podporu normálních trávicích funkcí a také v obdobích nadměrné fyzické i psychické zátěže. Tato bylinka působí obsahuje řadu flavonoidů, ale také terpeny, organické kyseliny a množství minerálních látek.

Příprava: 750 mililitrů studené vody a 2-3 lžičky čajové směsi přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Ostatní kategorie: Játra a žlučník

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144 , 102 00, Praha 10, Česká republika

Z blogu (2)

Migréna

Proč šedivíme?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: