Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Dudu-Osun Africké mýdlo Dudu-Osun classic 150 g

Dudu-Osun Africké mýdlo Dudu-Osun classic 150 g

Značka: Dudu-Osun
170
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Mýdlo Dudu-Osun Classic čistí do hloubky všechny typy pleti, odličuje je a pečuje v jednom kroku. Je skvělé pro pravidelnou péči především o problematickou pleť a pokožku trpící na akné.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Africké mýdlo Dudu-Osun Classic čistí do hloubky všechny typy pleti, odličuje a pečuje v jednom kroku. Spojení bambuckého másla s aloe vera a práškem z afrického santalu pleť vyčistí a současně zjemní a zklidní.

Mýdlo Dudu-Osun je skvělé pro pravidelnou péči o všechny typy pleti, především o tu problematickou. Obsažené bambucké máslo a zmýdelněné rostlinné oleje vytvoří krémovou pěnu, která si spolehlivě poradí s líčidly i dalšími nečistotami, aniž by pleť vysušily. Naopak, mýdlo má lehké zklidňující a protizánětlivé účinky. Prášek z afrického santalu dodává antiseptické a hojivé účinky, které ocení především mastná a problematická pokožka. Výhodou mýdla také je, že jej můžete použít jak pro odlíčení a vyčištění obličeje, tak pro pravidelnou péči o pokožku celého těla.

Použití: Mýdlo napěňte v rukou a aplikujte na pokožku obličeje i celého těla. Opláchněte dostatečným množstvím čisté vody. Mýdlo je vhodné pro každodenní použití.

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007 , 11788, Hauppauge, New York , Nigérie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Není pravé africké mýdlo / Marta 20. 7. 2017 07:13

Tohle opravdu není pravé africké mýdlo. Pravé rozhodně není černé(hnědé barvy), je ve tvaru kostky a většinou nemá ani příjemnou vůni. Nepodporujte prosím společnosti, které berou práci afričankám vytvářejícím mýdlo už po staletí.

Dobré mýdlo / Jakub 31. 7. 2020 15:36

Za poslední roky jsme vystřídal spoustu mýdel. Tohle bude první, které koupím i podruhé. Za mě super.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: