Prohlédněte si vaše seznamy přání

Superionherbs Agaricus Extrakt, kapsle 90 ks

Superionherbs Agaricus Extrakt, kapsle 90 ks

Brazilská houba agaricus, které se přezdívá "božská houba" je zdrojem kvalitních polysacharidů a bílkovin. Výtažek je získán šetrnou metodou dvojité extrakce.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Agaricus Extrakt, to je doplněk stravy ve formě kapslí od Superionherbs. Obal kapslí neobsahuje želatinu, a tak je Agaricus vhodný i pro vegetariány a vegany. Výtažek je získán metodou dvojité extrakce, která šetrně zachovává potřebné hodnoty prospěšných látek.

Houbě agaricus, původně rostoucí v brazilských deštných pralesích, se pro její pozitivní působení přezdívá „božská houba“. Dnes je její pěstování rozšířeno i mimo Brazílii a pěstuje se i v dalších zemích světa. Extrakt z medicinální houby agaricus, označované také jako žampion mandlový, obsahuje přes 40 % kvalitních polysacharidů a je také zdrojem užitečných bílkovin.

Dávkování: První týden užívejte 1 kapsli denně, 20 minut před jídlem. Zapijte vodou. Od druhého týdne berte 1 kapsli ráno před jídlem a 1 kapsli odpoledne mezi jídly.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Kapsle neslouží jako náhrada pestré stravy a nejsou určené pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Imunitní systém

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716 , 110 00, Praha 1, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?