Saloos Airspray eukalyptus, Natur Aroma 50 ml

Saloos Airspray eukalyptus, Natur Aroma 50 ml

  • Bez DPH 99 Kč

Přírodní osvěžovač vzduchu Eukalyptus dodává jemnou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy. Má antiseptické účinky a uvolňuje dýchací cesty.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní osvěžovač vzduchu Eukalyptus Saloos je vhodný pro použití doma i ve veřejných místnostech, například v čekárně u doktora. Dodává jemnou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy. 

Eukalyptový éterický olej má výrazné antiseptické účinky. Uvolňuje dýchací cesty, ulevuje při nachlazení, usnadňuje odkašlávání. Preventivně působí při virózách, migrénách, pročišťuje a zvlhčuje vzduch. Čistě přírodní produkt je vhodný k rychlé dezinfekci prostor, neutralizaci nepříjemných pachů, provonění bytů, restaurací, obchodů. Své použití najde ve veřejných přeplněných prostorách i nemocničních zařízeních.

Přírodní aroma spreje obsahují pouze čisté 100% esenciální oleje, které dodávají velmi autentickou přírodní vůni. Ta nejen že dodá místnosti příjemnou vůni, ale také působí aromaterapeuticky na naši psychiku. Vůně je příjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aroma sprej podle své nálady

Závan svěžesti 

Airspray Saloos Eukalyptus příjemně provoní vaši domácnost a efektivně minimalizuje všechny nepříjemné pachy. Běžné osvěžovače vzduchu často obsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, které mohou dráždit dýchací systém či způsobovat alergické reakce, osvěžovač vzduchu Saloos je ale jiný - obsahuje pouze směs esenciálních olejů, která provoní vzduch a nezatěžuje lidský organismus.

Přírodní ingredience

Směs esenciálních olejů je sestavena tak aby neutralizovala veškeré nepříjemné pachy v domácnosti či ve veřejných prostorách. Esenciální oleje nejen, že na dlouhou dobu provoní vzduch, ale mají také komplexní aromaterapeutické působení a vytvářejí dojem příjemného svěžího prostředí. Osvěžovač vzduchu neobsahuje syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny.

Jemné osvěžení

Vůně eukalyptu je velice osvěžující a energizující, zároveň působí příznivě na dýchací systém. Jemné mentolové aroma pomáhá udržet volně průchodné dýchací cesty, působí příznivě při rýmě a nachlazení. Vůně eukalyptu zbystřuje smysly, pomáhá při poruchách koncentrace či stresu. Je vhodná nejen do bytu, ale i do veřejných prostor, obchodů, restaurací nebo třeba nemocnic.

Použití: Dle potřeby stiskněte rozprašovač a stříkněte osvěžovač do volných prostor, na polštář či sedačku v domácnostech, dětských pokojích, obchodech, kancelářích, čekárnách, školních zařízeních, autech apod.

Upozornění: Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Vysoce hořlavý, lehce vznětlivý. Nepoužívejte vnitřně.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum (Essential Oils), Limonene1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Alcohol Denat., Parfum (Essential Oils), Limonene

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Produktové řady: Saloos Natur Aroma

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnější

Vůně: bylinková, kořeněná

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?