Eliah Sahil Ájurvédská pleťová čistící emulze 100 ml

Eliah Sahil Ájurvédská pleťová čistící emulze 100 ml

  • Značka: Eliah Sahil
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

certifikáty: vhodné pro: konzistence: tekutá barva: hnědožlutá balení: plastový obal použití: ..... INCI: Solum Fullonum, Acacia Concinna, Sapindus Mukorossi, Emblica officinalis, Terminalia Chebula, Terminalia Bellirica, Phyllanthus Urinaria,Camellia Oleifera, Organic Paullina Cupana var. Sorbilis, Organic Capsicum Frutescens Linné, Citr

certifikáty:
vhodné pro:
konzistence: tekutá
barva: hnědožlutá
balení: plastový obal

použití: .....
INCI: Solum Fullonum, Acacia Concinna, Sapindus Mukorossi, Emblica officinalis, Terminalia Chebula, Terminalia Bellirica, Phyllanthus Urinaria,Camellia Oleifera, Organic Paullina Cupana var. Sorbilis, Organic Capsicum Frutescens Linné, Citrus Limetta Oil.

země původu značky: Rakousko
charakteristika značky: Přírodní kosmetika Eliah Sahil v sobě spojuje přirozenost s cennými ingrediencemi a elementy pro péči o Vaši pleť. Dovoluje si používat pouze nejcennější přírodní látky na kůži a vlasy, které příroda nabízí. Značka Eliah Sahil se zrodila v roce 2006 jako projekt firmy Planet Pure specializující se na přírodní kosmetiku. Výrobky a koncept Eliah Sahil byli vytvořeny již v roce 1999 panem Silviem Perpmerem a jeho synem. Planet Pure využívá hlubokých znalostí přírodních zdrojů a jejich vazeb na lidi a to vše propojuje ve svých produktech. Planet Pure samozřejmě používá při výrobě ekologicky pěstované suroviny, dbá na Fair Trade obchodování a ochranu životního prostředí. Tímto vytváří produkty, které mají duši. Sortiment Eliah Sahil se dá rozdělit do dvou kategorií. Jednou jsou vysoce kvalitní tělové bio oleje, které skutečně potěší každou pokožku. Druhou, méně obvyklou avšak zcela výjimečnou pro své účinky, je prášková kosmetika. Obsahuje vysoce kvalitní byliny, rostliny, květiny a esence a minerální látky, vše ve formě prášku. Bez vody, obsahující 100% přírodní aktivní látky. Bez konzervačních látek, tenzidů, alkoholu a parfemace. Filozofie a heslo Planet Pure "Objevte čistý svět" říká vše.

kontakt na výrobce:
Planet Pure Produktions und Handels GmbH
Lochauerstrasse 2
6912 Hörbranz
Österreich

webové strány značky:
www.eliah-sahil.cz

 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstrasse 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236, www.eliah-sahil.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?