Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Govinda Ajurvédské cukroví Laddu s kokosem, Kapha, Bio 120 g

Govinda Ajurvédské cukroví Laddu s kokosem, Kapha, Bio 120 g

Skladem > 5 ks

Ajurvédské cukroví Laddu s kokosem má výbornou oříškovou chuť s exotickými tóny. Je přirozeně bezlepkové a bez přidaného cukru, zasytí a poslouží jako malá svačinka.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ajurvédské cukroví Govinda Laddu s kokosem má výbornou oříškovou chuť s exotickými tóny kokosu. Cukroví je přirozeně bezlepkové, současně se řídí pravidly ajurvédy a pomáhá posilovat naše fyzické a mentální zdraví. Díky kvalitnímu složení bez přidaných aditiv je zdravou chutnou svačinkou, výživným dezertem i vhodnou chuťovkou k odpolednímu čaji.

Ajurvédské cukroví s kokosovými vločkami má příjemnou aromatickou oříškovou chuť, za kterou stojí pomalu pražená cizrna, doplněnou voňavým exotickým kokosem. Tato kombinace chutí je podle ajurvédy vhodná obzvlášť pro dóšu Kapha.

Cizrna dodává cukroví jemnou krémovou chuť s tóny oříšků i příjemnou konzistenci, která se rozplývá na jazyku. Ajurvédské cukroví je přirozeně sladké právě po cizrně, navíc je přislazeno jen surovým třtinovým cukrem, takže je opravdu zdravé. Spolehlivě zažene chuť na sladké, pomůže, když vás honí mlsná, a navíc i zasytí.

Výrobce: Govinda Natur GmbH, Dieselstrasse 13 A, 67141 Neuhofen Německo, http://www.govinda-natur.de/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?