Govinda Ajurvédské cukroví Laddu se sezamem, Vata 120 g

Govinda Ajurvédské cukroví Laddu se sezamem, Vata 120 g

Ajurvédské cukroví Laddu se sezamem má výbornou oříškovou chuť díky pražené cizrně a sezamovým semínkům. Je přirozeně bezlepkové a bez přidaného cukru, zasytí a poslouží jako malá svačinka.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ajurvédské cukroví Govinda Laddu se sezamem má výbornou oříškovou chuť díky pražené cizrně a sezamovým semínkům. Cukroví je přirozeně bezlepkové, současně se řídí pravidly ajurvédy a pomáhá posilovat naše fyzické a mentální zdraví. Díky kvalitnímu složení bez přidaných aditiv je zdravou chutnou svačinkou, výživným dezertem i vhodnou chuťovkou k odpolednímu čaji.

Ajurvédské cukroví se sezamem má příjemnou aromatickou oříškovou chuť, za kterou stojí pomalu pražená cizrna i mletá sezamová semínka. Tato kombinace chutí je podle ajurvédy vhodná obzvlášť pro dóšu Váta.

Cizrna dodává cukroví jemnou krémovou chuť s tóny oříšků i příjemnou konzistenci, která se rozplývá na jazyku. Ajurvédské cukroví je přirozeně sladké právě po cizrně, navíc je přislazeno jen surovým třtinovým cukrem, takže je opravdu zdravé. Spolehlivě zažene chuť na sladké, pomůže, když vás honí mlsná, a navíc i zasytí.

Výrobce: Govinda Natur GmbH, Dieselstrasse 13 A, 67141 Neuhofen Německo, http://www.govinda-natur.de/

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Cizrna1) (40 %) , Kokosový olej1), Surový třtinový cukr1), Sezam1) (10 %)

1) Ekologické zemědělství

Obal: plastový

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?