Eliah Sahil Ájurvédský bio baobab tělový olej 100 ml

Eliah Sahil Ájurvédský bio baobab tělový olej 100 ml

Skladem > 10 ks

Ájurvédský tělový olej Baobab aktivně pečuje o pokožku celého těla i obličeje, podporuje její hydrataci a celkovou regeneraci. Ocení ho i ti, kteří trpí na akné nebo lupénku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ájurvédský tělový olej Eliah Sahil Baobab aktivně pečuje o pokožku celého těla i obličeje, má skvělé zvláčňující a regenerační schopnosti. Olej je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které pokožku posilují a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy, a tak i před ztrátou elasticity a známkami předčasného stárnutí.

Čistý za studena lisovaný olej ze semínek baobabu obsahuje vysoký podíl mastných kyselin, obzvlášť kyseliny palmitové a linolové. Ty mají na pleť výborné regenerační účinky, pomáhají hojit drobné záněty i kožní problémy, jako je akné či lupénka, podporují hydrataci pleti do hloubky a chrání ji před vysušením i podrážděním.

Olej je mimo jiné plný blahodárného vitaminu C. Tento silný antioxidant chrání pokožku před ztrátou elasticity, tvorbou vrásek a také pleť úžasně zjemňuje. Baobabový olej je vhodný pro péči o pokožku těla i obličeje, postará se také o suché a poškozené vlasy. Ty regeneruje, posiluje jejich strukturu a chrání je před dalším poškozením. Ájurvédský baobabový olej je univerzálním pomocníkem pro péči o pleť i vlasy, které regeneruje a hydratuje.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na navlhčenou pokožku celého těla i obličeje a lehce rozetřete. Používejte pravidelně podle potřeby.

Tip: Tělový olej baobab je skvělý pro masáže celého těla, ale také jako výživný vlasový zábal.

Ostatní kategorie: Vlasové oleje, Pleťové oleje

Výrobce: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstrasse 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236, www.eliah-sahil.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: