Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon 100 g

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon 100 g

Ajurvédský šampon jemně čistí, pěstí a posiluje vlasy od konečků ke kořínkům, preventivně působí proti předčasnému šedivění a lupům. Zanechává vlasy krásně čisté, zářivé, vonící, zdravé a poddajné.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Přírodní práškový ajurvédský šampon Eliah Sahil jemně čistí, pěstí a posiluje vlasy od konečků ke kořínkům. Preventivně působí také proti předčasnému šedivění a lupům. Díky němu budou vaše vlasy krásně čisté, zdravé, zářivě lesklé, příjemně vonící a poddajné.

Obsahuje přírodní jílový prášek, který má abrazivní efekt a jemně čistí pokožku hlavy i vlasy. Čistě přírodní extrakty z ájurvédských bylin posilují kořínky vlasů a vitalizují pokožku hlavy, zároveň vlasům propůjčují krásně svěží vůni. Díky jeho unikátní práškové formě vydrží delší dobu bez potřeby použití jakýchkoliv chemických konzervantů.

Tento nový způsob mytí vlasů pomocí práškového šamponu má původ v Indii. Kromě toho, že je ekologický a s menší spotřebou vody, je jeho konzistence také velmi praktická. Neváží tolik jako klasický tekutý šampon, neudělá při rozsypání v zavazadle velký nepořádek a také nezpůsobuje problémy při vstupních letištních kontrolách. Je tak ideální také pro lidi, co hodně cestují a kempují.

Přírodní šampon v prášku

Pokud vám nevyhovují konvenční dostupné šampony a přejete si vyzkoušet čistou přírodní variantu, je ideální volbou právě práškový ájurvédský šampon Eliah Sahil. Díky práškové formě neobsahuje přidané syntetické látky či umělá pěnidla, čímž je minimalizováno podráždění vlasové pokožky při jeho používání. Je tedy vhodný i na citlivou pokožku hlavy.

Práškový šampon Eliah Sahil

Praktický a pohodlný

Šampon a v prášku? I konzistence tohoto ájurvédského šamponu má své opodstatnění. Jednak se díky ní šampon lépe dávkuje a snadno odhadnete jeho potřebné množství. Můžete do něj také přidávat další přírodní ingredience podle vašeho uvážení, jako jsou například květové vody či rostlinné oleje pro výživu. Zároveň je ale také praktický na cesty, kdy nehrozí jeho vylití v zavazadle.

Krásné vlasy díky přírodě

Jak již bylo řečeno, složení šamponu je opravdu maximálně koncentrované a obsahuje jen účinné látky. Obsažený jílový prášek má silné čistící schopnosti. Díky tomu dokonale umyje vaše vlasy a odstraní z nich jak všechny nečistoty, tak i zbytky stylingových produktů. Zároveň dokáže absorbovat přebytečnou mastnotu a zanechává vlasy svěží a lehké.

Kouzlo ájurvédských bylin

Směs bylin, ze kterých se šampon skládá, je zcela v souladu se starobylým uměním ájurvédy. Byliny posilují kořínky vlasů, a tím i přispívají k jejich správnému růstu. Vlasy budou opět silné, pružné a lesklé, protože jen zdravé vlasové vlákno vypadá dobře. Šampon také posiluje mikrocirkulaci ve vlasové pokožce, pročišťuje ji a zanechává jemnou svěží vůni.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte. Opakujte tento postup ještě jednou, protože nejdříve se odstraní nečistoty a poté přírodní pěna pěstí vlasy.

Ostatní kategorie: No Poo Šampony

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: ELIAH SAHIL Organic Care, Mariahilfstraße 29 Top 25, 6900 Bregenz Rakousko,

Nenašli jste to pravé? Co tohle?