Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon na objem Rose-Protein, Bio 100 g

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon na objem Rose-Protein, Bio 100 g

Ájurvédský práškový šampon pro objem jemně čistí, pěstí a posiluje vlasy odkořínkům ke konečkům. Šampon současně preventivně působí proti předčasnému šedivění a tvorbě lupů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: V současné době probíhá změna designu produktu.

Šampon Eliah Sahil pro objem je vhodný pro jemné a slabé vlasy. Díky výtažku z růže stolisté pomáhá zklidňovat podrážděnou a svědící pokožku. Je skvělým pomocníkem na cestách, protože je lehký a nehrozí jeho vylití v zavazadle. Navíc zabere málo místa.

Přírodní práškový ajurvédský šampon Eliah Sahil obsahuje čistě přírodní výtažky z ájurvédských bylin, které posilují kořínky vlasů, revitalizují pokožku hlavy a zároveň vlasům propůjčují svěží vůni. Obsahuje přírodní jíl, který účinně vstřebává nadbytečný kožní maz z vlasů i pokožky hlavy. Bylina Shikakai  a mýdlové ořechy obsahují pěnivé látky, které jemně umyjí vlasy od nečistot. Sójový protein zpevňuje vlasy a pomáhá zvětšovat jejich objem

Značka Eliah Sahil používá při výrobě ekologicky pěstované suroviny, dbá na fair trade obchodování a ochranu životního prostředí. Tímto vytváří produkty, které mají duši. Jejich heslem je "Objevte čistý svět".

Šampon je vhodný pro vegany a má certifikát ICADA

Koupí šamponů Eliah Sahil přispíváte 0,20 eur na projekt "Kvetoucí louky", který se věnuje ochraně včelstev.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte v dlani nebo v misce s vodou či aplikujte přímo na mokré vlasy. Promasírujte vlasy a pokožku a poté důkladně opláchněte. Pro lepší výsledek, opakujte postup ještě jednou.

Tip: Pro jednodušší aplikaci, smíchejte šampon s vodou v náhradní láhvi co případně najdete doma po jiném produktu a následně propíchněte víčko láhve. Poté aplikujte.

Ostatní kategorie: No Poo Šampony

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy, vlasy s lupy, vypadávající vlasy

Užití: vnější

Výrobce: ELIAH SAHIL Organic Care, Mariahilfstraße 29 Top 25, 6900 Bregenz Rakousko,

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Fuller´s Earth/Solum Fullonum, Acacia Concinna Fruit Powder1), Sapindus Mukorossi Shell Powder1), Emblica Officinalis Fruit Powder1), Terminalia Bellerica fruit powder1), Terminalia Chebula Fruit Powder1), Saponins1), Hydrolyzed Soy Protein1), Fragrance (Parfum)2), Citronellol2), Linalool2), Geraniol2), Citral2)

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství, 2) Přírodní esenciální oleje

Možné alergeny: Fragrance (Parfum), Linalool, Geraniol, Citral

Konzistence: prášková

Obal: kovový

Specifická označení: ájurvédské produkty

Nenašli jste to pravé? Co tohle?