Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon pro děti Dragon Blood 100 g

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon pro děti Dragon Blood 100 g

Ájurvédský práškový šampon je určen pro jemné dětské vlásky. Díky svému složení zanechává vlasy zářivé, vonící, zdravé a poddajné.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Práškový šampon Eliah Dragon Blood je vhodný pro děti a to i ty nejmenší. Je skvělým pomocníkem na cestách, protože je lehký a v zavazadle zabere málo místa.

Ájurvédský šampon Eliah Sahil obsahuje čistě přírodní výtažky z ájurvédských bylin, které posilují kořínky vlasů, revitalizují pokožku hlavy a zároveň vlasům propůjčují krásně svěží vůni. Mleté plody rostliny shikakai a mýdlové ořechy obsahují jemné pěnivé látky, které umyjí vlasy od nečistot. Další bylinné extrakty se starají o posílení a výživu vlasu a ošetření pokožky těla.

Šampon je vhodný pro vegany a má certifikát ICADA

Značka Eliah Sahil používá při výrobě ekologicky pěstované suroviny, dbá na fair trade obchodování a ochranu životního prostředí. Tímto vytváří produkty, které mají duši. Jejich heslem je „Objevte čistý svět“.

Koupí šamponů Eliah Sahil přispíváte 0,20 eur na projekt „Kvetoucí louky“, který se věnuje ochraně včelstev.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani nebo v misce s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte. Pro lepší výsledek opakujte postup ještě jednou.

Tip: Pro jednodušší aplikaci, smíchejte šampon s vodou v náhradní láhvi co případně najdete doma po jiném produktu a následně propíchněte víčko láhve. Poté aplikujte.

Ostatní kategorie: Dětská vlasová kosmetika

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy

Výrobce: ELIAH SAHIL Organic Care, Mariahilfstraße 29 Top 25, 6900 Bregenz Rakousko,

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Fuller´s Earth/Solum Fullonum, Acacia Concinna Fruit Powder1), Sapindus Mukorossi Shell Powder1), Emblica Officinalis Fruit Powder1), Terminalia Bellerica fruit powder1), Terminalia Chebula Fruit Powder1), Aloe Barbadensis Leaf Extract Powder1), Chamomilla Recutita Flower Powder1), Croton Lechleri Resin Powder

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství

Konzistence: sypká

Obal: kovový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?