Eliah Sahil Ájurvédský zubní prášek Ginger, Bio 45 g

Eliah Sahil Ájurvédský zubní prášek Ginger, Bio 45 g

Ájurvédský zubní prášek je na bázi křemeliny a protizánětlivých a posilujících bylin. Šetrným způsobem se stará o posílení zubní skloviny a péči o ústní dutinu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: V současné době probíhá změna designu produktu.

Ájurvédský zubní prášek Ginger Eliah Sahil je vhodný jako doplněk pravidelné péče o zuby. Obsažený xylitol z bio kukuřice pomáhá v prevenci zubního kazu, snižování tvorby zubního plaku a bakterií. Zatímco obsah křemeliny má pozitivní účinek na posílení zubní skloviny. Zázvorový prášek má protizánětlivé účinky a společně s heřmánkem, arnikou a skořicí pomáhá bojovat proti paradentóze.

Značka Eliah Sahil používá při výrobě suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství, dbá na fair trade obchodování a ochranu životního prostředí. Tímto vytváří produkty, které mají duši. Produkty mají certifikaci ICADA a jsou vhodné pro vegany. Jejich heslem je „Objevte čistý svět“.

Použití: Navlhčete štětiny zubního kartáčku a na štětiny naneste prášek. Důkladně vyčistěte zubní sklovinu, poté ústa vypláchněte vodou. Aplikujte maximálně 2-3x týdně.

Tip: Pro vytvoření pasty, můžete prášek smíchat například s kokosovým olejem.

Užití: vnitřní

Výrobce: ELIAH SAHIL Organic Care, Mariahilfstraße 29 Top 25 , 6900, Bregenz, Rakousko

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Diatomaceous Earth, Xylitol, Zingiber Officinale Root Powder1), Chamomilla Recutita Flower Powder1), Calendula Officinalis Flower Extract1), Cinnamomum Cassia1), Croton Lechleri Resin Powder

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství

Konzistence: prášková

Obal: skleněný

Příznivé účinky: zdravá ústní dutina

Specifická označení: ájurvédské produkty

Nenašli jste to pravé? Co tohle?