Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!
 Týden akcí na nové prodejně v OC Europark
Dárky
Speciální akce
Slevy

Týden akcí na nové prodejně v OC Europark

Přijďte nakoupit s 20% slevou - pouze tento víkend 24.-25. 10 v OC Europark! Naše prodejny jsou stále otevřené.

BiOOO v OC Europark

Od 17. 10. 2020, k příležitosti 17. narozenin OC Europark, můžete navštívit zbrusu novou BiOOO prodejnu ve Štěrboholech, kterou najdete v přízemí obchodního centra (místo bývalého T-mobilu).

Těšit se můžete na to nejlepší, co znáte z našeho e-shopu: od široké nabídky pečující dekorativní kosmetiky, až po ekodrogeriizero waste domácnostdoplňky stravy a péči o ty nejmenší.

Budete moci vybírat z českých značek, jako je Saloos a Nobilis Tilia a mnoha dalších. Nezapomněli jsme ani na Weledu a také na značky, které do Čech Biooo exkluzivně dováží, a to například MádaruMOSSU, Martinu GebhardtCoslys či Dr. Bronnera.

Tento týden se na nové prodejně můžete těšit na spoustu dárků a akcí od oblíbených značek:

Kompletní péče Weleda a dárek k nákupu

Patříte k těm, komu se Weleda doslova dostala pod kůži? Nedivíme se. Navštivte nás ve dnech 24.–⁠25. 10. na nové prodejně a odneste si voňavé překvapení.

Péče o tělo i vlasy se Zahir Cosmetics

Přijďte si vyzkoušet produkty Zahir Cosmetics na vlastní kůži v pondělí nebo úterý 26.-27. 10. a odneste si domů v těchto chmurných dnech kousek marockého slunce.

Kosmetická ochutnávka se Saloos

Česká značka Saloos využívá k výrobě svých produktů jen ty nejkvalitnější suroviny, jako jsou bio oleje, bambucké máslo nebo přírodní esenciální oleje. Přijďte se ve středu 29. 10. seznámit s touto stálicí v přírodní kosmetice.

Zdravé mlsání s Kiddylicious

Zastavte se i se svým malým doprovodem a odneste si pozornost v podobě zdravého mlsání bez výčitek od Kiddylicious. Dobroty ocení nejen malí mlsouni…

Almara Soap

Navoďte si příjemnou atmosféru během chladných večerů a kouzlo horké koupele potrhněte mýdlem s láskou stvořeným. Zahalí vás čistou, jemnou vůní a dokonale rozmazlí vaši pokožku.   

Salvest

Myslíme i na ty nejmenší a proto jsme si pro vás přichystali dárek k nákupu pro maminky s dětmi.

Nobilis Tilia

Dopřejte své pleti mimořádnou péči s královnou mezi aroma kosmetikou, českou značkou Nobilis Tilia nebo se nechte unést na vlně éterických olejů, zrelaxujte mysl a nachystejte se na podzim. 

… TĚŠIT SE MŮŽETE I NA DALŠÍ PŘEKVAPENÍ OD NAŠICH EXKLUZIVNÍCH ZNAČEK PŘÍMO NA MÍSTĚ.

Těšíme se na Vás, Vaše Biooo.cz!

Všechny BiOOO prodejny jsou stále otevřené