Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

Tato akce již skončila!
AKCE PLATÍ DO 12.11. NEBO DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Podzimní počasí přímo vybízí k zanechání všech povinností a jen se zahalit do vůně a tepla koupele. Soli Mrtvého moře jsou už od dob Kleopatry známým prostředníkem na cestě k relaxaci nejen těla. Díky obsaženým éterickým olejům se v horké vodě rozvine i aromaterapeutická rovina koupele a rozjitřená mysl si může dopřát klidu. Zavzpomínejte na dlouhé chvíle, kdy jste během dětství zažili ve vaně námořní bitvy, svatby vodních víl, či jen velké koupání panenek a autíček.

Malki

Malki. Značka, která je pro milovníky relaxace ve vaně zárukou kvality. Veganská, tradiční, rodinná a jemně pečující kosmetika vhodná i pro pokožku citlivou a namáhanou kožními neduhy. Sůl a smrkové jehličí jsou tím nejlepším, co vám může dělat společnost při ponoření do relaxu od Karlovarských bahenních lázní.

spa magic

Spa magic už od devadesátých let dopřává světu možnost hýčkat tělo i mysl ve vodách obohacených o soli Mrtvého moře. Pro zimu 2019 nám z Britských ostrovů posílají hned čtyři novinky, které vám budou ochotně, vegansky a nesynteticky asistovat během dlouhých zimních večerů v horkých lázních.