Bláto je pro děti zdravé!

A to nejen pro jejich psychickou pohodu, protože hraní v blátě je to nejlepší, co může být, ale také pro jejich pokožku. Nevěříte?

sleva až-20%
Tato akce již skončila!

Bláto je zdravé!

A nejen pro jejich psychickou pohodu, protože hraní v blátě je to nejlepší, co může být, ale také pro jejich pokožku. Nevěříte? To jste asi ještě nevyzkoušeli účinky zeleného jílu. Když necháte děti na pokoji v tom nejpřirozenějším prostředí - v přírodě - tak se naprosto bez skrupulí umyjí blátem a ošetří kytičkami. Protože děti přesně vědí, co dělají. A mají pravdu.

Argital - to nejlepší bláto, které najdete

Na skvělých účincích zeleného jílu je u italské značky Argital postavené úplně všechno a dětská řada samozřejmě není výjimkou. Obsahuje vše, co k péči o miminko nebo i větší dítě potřebujete. Čisticí mléko, které šetrně odstraní z pokožky nečistoty, aniž by bylo potřeba následné umytí vodou. Jemný šampon na vlásky nebo do koupele, krém proti opruzeninám, zásyp proti opruzeninám a tělové mléko. Všechny produkty v sobě spojují jedinečné vlastnosti zeleného jílu - schopnost pokožku zklidnit, detoxikovat a zlepšit její funkce. A pokud by vám mezi produkty něco chybělo, tak hypolaergenní řada s violkou je díky svojí jemnosti vhodná i pro dětskou pleť a dětskou řadu tak velmi dobře doplňuje.

Měsíček od Weledy

Weleda je téměř synonymem pro jemnou a kvalitní dětskou péči. Však je také jejich dětská měsíčková řada jedničkou na trhu téměř ve všech zemích, kde se objevila. Právě měsíček na tom má velkou zásluhu. Weleda ho totiž pěstuje biodynamickým způsobem, což znamená naprosto bez chemie a jen ve svých zahradách, případně v zahradách stálých partnerů. Díky tomu má všechny vlastnosti, které z něj udělaly jednu z nejoblíbenějších léčivek. Pokožku zjemňuje, chrání, hojí a působí antibakteriálně. Ostatní použité suroviny pak synergicky doplňují jeho vlastnosti, takže ve výsledku dovedou posílit vlastní obranu pokožky tak, aby se dokázala lépe přizpůsobit vnějšímu prostředí, protože to je přesně to, co jemná dětská pleť potřebuje nejvíc.

Spolehněte se na Laveru

Kdo si oblíbil německou rodinnou kosmetiku Lavera, tak určitě rád sáhne i po dětské řadě (a klidně nejen v případě, že má dítě). Lavera je totiž parťák, který nikdy nezklame - nekompromisní kvalita za příjemnou cenu, díky čemuž pořídíte kompletní výbavu dětské kosmetiky bez obav, že by vás přírodní péče o dítě zruinovala.

A plenky už máte?

Ty totiž souvisejí s péčí o pokožku a celkovým zdravím děťátka víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Jsou prakticky nepřetržitě v kontaktu s pokožkou, která je u dětí jemná a tedy snadno prostupná. Běžné plenky obsahují mnoho nepříjemných, často i nebezpečných látek, které mohou pokožku jednak dráždit, jednak mohou proniknout i do krve. Je tedy na místě hledat zdravější variantu. A ať už zvolíte plenky látkové nebo jednorázové, v obou směrech už máte dostatečně na výběr. Případně můžete obě metody kombinovat pro co největší pohodlí vaše i miminka. Protože to, s čím se potká na začátku života, to si ponese s sebou již napořád. Tak ať je to co nejlepší, nejhebčí a nejčistší. Třeba jako plenky z biobavlny :-)