Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

Chraňte své zdraví a pleť s opalovacími krémy!

Tato akce již skončila!

Krásná snědá pokožka sluší každému, protože zakryje drobné nedostatky, které všichni máme. Ale karcinom kůže, hluboké vrásky a pigmentové skvrny už tak přitažlivé nejsou. Milujte svoji kůži jako sebe sama! Kůže je největší tělesný orgán, zvolte proto přírodní ochranné krémy, které ji nepoškodí. Opalovací krémy Mádara a Mossa neobsahují nanočástice toxické pro živé buňky ani syntetické chemické filtry, které pronikají do kůže a způsobují tak alergické reakce, navíc produkují volné radikály, které zvyšují poškození buněk, což vede ke stárnutí pleti a ve finále i ke vzniku rakoviny.

CC krémy s SPF 15 nebo pleťový opalovací krém s SPF 30

Životní styl ve městě je často velmi hektický, což se odráží na stavu naší pleti. Navíc se musíme bránit proti škodlivým vlivům slunce a těžkých kovů, které městské ovzduší obsahuje. Na tuto ochranu myslela značka Mádara ve svém CC krému a pečujících opalovacích krémech. V dnešní době je potřeba chránit svou pleť nejen o dovolené, ale každý den.

Nalíčená a chráněná zároveň

Tyto výrobky od značky puroBIO - make-up, pudr a BB krém - zdůrazní přednosti vaší pleti, zakryjí drobné nedostatky a zároveň každý den chrání pleť před škodlivými účinky slunečních paprsků. Všechny produkty poskytují ochranu SPF 10.

Nezapomeňte o svou pokožku pečovat i po opalování

Slunce už intenzivně svítí a my musíme dbát na každodenní péči a ochranu před škodlivými vlivy slunečního záření a známkami stárnutí, které sluníčko způsobuje. Chraňte zdraví své pleti vyživujícím opalovacím krémem s SPF 30, ale nezapomeňte také na hydrataci a zklidňující péči po opalování. Pomůže vám gel od Santaverde s vysokým obsahem zklidňující a hydratační Aloe vera. Pleťová řada Summer Time od Martiny Gebhardt umí díky rostlinným olejům a extraktům vyzrát na škodlivý vliv slunce - zabraňuje stárnutí a dehydrataci pleti.

Co nového pod sluncem?

I když sluníčko nevyhledáváte, můžete si dopřát jemné opálení šetrnou přírodní cestou se samoopalovacím krémem Fake It od Mádara. Na ochranu proti slunečnímu záření vyzkoušejte novinky od Mádara a Mossa, podpoříte zdraví vaší pleti a užijete si pohodové slunečné dny.

Chcete se dozvědět víc? Přečtěte si naše články na blogu!