Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Dárek zdarma k nákupu

Tato akce již skončila!

Víkend nám nenávratně skončil a my tady máme další pracovní týden. Naštěstí nejen počasí, ale i my jsme se rozhodli, že vám budeme dělat radost. V tomto týdnu, což je 14.–20. října, Vám sklad či BiOOO prodejkyně přidají k nákupům malý dárek zdarma.

Důležitými metami jsou částky nákupů 700 Kč, pak pokračujeme přes 1200 Kč až po 1700 Kč. Akce platí po uvedenou dobu, či do vyprodání zásob.

bebevisa při nákupu nad 700 Kč

Černá konjac houba s obsahem bambusového uhlí od značky Bebevisa je ideálním pomocníkem pro čištění mastné problematické pleti. Dokonalou očistu s houbičkou zvládnete právě díky absorpčním vlastnostem aktivního uhlí. Specifická struktura houbičky efektivně odstraňuje každodenní nečistoty, dokonce i make-up.
 
Houba je vyrobena ze 100% čistého kořene konjacu s přidaným bambusovým uhlím obsahujícím aktivní uhlík, mnoho různých minerálů, ale také přírodní antioxidační složky bojující proti akné.
 
Firma Bebevisa byla založena v roce 2004. Již 15 let se specializují na výrobu konjac produktů pro tělovou péči. Patří mezi ně nejen konjac houbička a ubrousek, ale i konjac masky a ručníky. Jejich produkty jsou 100% eco-friendly a cruelty free, nepoužívají umělé pigmenty, ingredience zvířecího původu ani na zvířatech netestují.

Coslys při nákupu nad 1200 Kč

Sprchový gel Coslys s půvabnou vůní slézu neobsahuje sulfáty ani mýdlo. Je výborný i pro tu nejcitlivější pokožku. K té je dostatečně něžný, šetrně ji zbaví nečistot a současně ji zklidní a podpoří její hydrataci. Vhodný pro časté použití.

Slézový sprchový gel obsahuje pouze šetrné tenzidy, které pokožku jemně očistí, aniž by způsobily její podráždění, začervenání nebo svědění. Pokožka je naopak po sprchování měkká a pružná, díky přidané šťávě z Aloe vera a kyselině levulové. Tyto látky zároveň pomáhají předcházet podráždění, podporují přirozené pH pokožky a udržují ji krásně hydratovanou.

Coslys při nákupu nad 1700 Kč

Jemný mycí krém Coslys s oleji z levandule a citronu je vhodný pro každodenní hygienu rukou. Díky jemnému složení namáhanou pokožku zbytečně nevysušuje ani nedráždí. Naopak o ni pečuje a chrání před podrážděním a vznikem drobných zánětů. Jemná vůně uklidňující levandule a svěžího citronu vás navíc potěší a příjemně naladí.

Jemný mycí krém na ruce z pokožky účinně smývá nečistoty, mastnotu i bakterie za pomoci rostlinných výtažků a esenciálních olejů. Levandulový olej má antibakteriální a hojivé účinky, namáhanou pokožku zklidňuje a chrání před podrážděním. Podobně působí i olej z citrusové kůry, podporuje regeneraci pokožky a zároveň dezinfikuje a osvěžuje.