Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Dekorativní kosmetika & obličejová péče

Správná péče o obličej je základní stavební kámen zdravé pleti a předpoklad pro dokonalé nalíčení.

Tato akce již skončila!

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší produkty pro kompletní péči o pleť! Postup je jasný: Ze všeho nejdřív pleť hloubkově vyčistěte, ať se zbavíte všech nečistot, poté pokožku hydratuje a rozjasněte. Pokračujte základem, líčením očí a obočí pro uhrančivý pohled. Doplňte rtěnkou, balzámem nebo leskem. A večer hlavně nezapomeňte odlíčit a regenerovat.

Voilá! 

Čištění pleti: alfa a omega

Úplným základem všeho, co děláme, je mít čistý štít – v tomhle případě jde o naši pokožku. Nepodceňujte její hloubkovou očistu a ona se vám odvděčí dlouhým mládím a svěžestí. 

Hydratace - dejte pleti napít!

Člověk je tvořen až ze 70 % vodou, proto je důležité tělo neustále hydratovat zevnitř i zvenku. Vyzkoušejte přírodní hydratační masky, séra a fluidum a dejte pleti pořádně napít. 

Rozjasněte sebe i své okolí

I vy můžete zářit stejně jasně jako hvězda na nebi – díky přírodě. Tekuté i kompaktní rozjasňovače puroBIO cosmetics a MÁDARA z vás udělají hvězdu každé společnosti. 

Oči –⁠ okno do duše

Říká se, že oči jsou oknem do duše. Jsou ale také jedním z nejcitlivějších míst našeho obličeje, proto péči o ně věnujte zvláštní pozornost. A dokud se nosí roušky, je ideální čas na to experimentovat s výraznějším líčením.

Make-upy, BB a CC krémy s SPF ochrannou

Makeup už dávno není jen pro sjednocení pleti a zakrytí nedokonalostí. Dnes najdete ve složení makeupů, BB i CC krémů a pudrů SPF faktor, který chrání pleť proti slunečnímu záření – ideální, pokud nechcete mít plnou koupelnu produktů.

Svůdné rty pro jarní polibky

Vyberte z krásných jarních odstínů přírodních rtěnek, balzámů a lesků, které jsou plné pigmentů a zároveň vyživují. Už cítíte ty vůně?

Dokonalé obočí

Při líčení očí nezapomeňte na obočí, které dotvoří pohled, který nikdo nepřehlédne. Ideální v době rouškové, která pravděpodobně ještě chvíli potrvá. 

Grand finále: fix pro protančený den i noc

Na závěr jako třešničku na dortu zafixujte umělecké dílo, které jste vytvořili, ať vám vydrží co nejdéle. 

Dobrou! Aby se i vaše pleť dobře vyspala

Všechno krásné jednou skončí. Proto se nezapomeňte na noc odlíčit, jinak pleť zbytečně zatěžujete – a to si přece nezaslouží.