Tato akce již skončila!

NENECHTE SI UJÍT NEJLEPŠÍ AKCE BABÍHO LÉTA!

Létu a slunečným prázdninovým dnům sice pomalu odzvonilo, ale nesmutněte. Ať už jste školou povinní nebo pracující, zpříjemněte si návrat do reality neodolatelnými akcemi plných šťavnatých SLEV AŽ 50 % a dalších lákavých bonusů. Ke každému nákupu od nás navíc dostanete překvapení.

Čtyři dny exluzivních BiOOO nákupů si můžete užít na 5 prodejnách v Praze, jedné v Brně nebo online z pohodlí vašeho domova. Na prodejnách na vás navíc budou čekat extra dárky k nákupu. Na prodejnách OD Kotva a Karlín pak i beauty koutek, kde vám s výběrem ochotně pomohou naše vizážistky.

*Akce platí do vyprodání zásob nebo rozdání dárků! Tak si nezapomeňte udělat radost!

Největší slevy na oblíbené produkty

Vybavte svou koupelnu kvalitními produkty přírodní kosmetiky za neodolatelné ceny. V nabídce najdete vše od péče o pleť, přes BIO balzám na rty až po potřeby denní hygieny. Je čas se hýčkat. Slevy až 50 % navíc určitě potěší nejen vaši peněženku.

Natura Siberica a Little Siberica - 20% sleva

Ruská společnost Natura Siberica, pod níž spadá i dětská řada Little Siberica, nabízí jedinečnou přírodní kosmetiku založenou na unikátní síle sibiřských bylin. Obrovský potenciál těchto přísad spočívá v jejich síle, kterou si tamní rostliny vytvořily kvůli neustálé nutnosti bojovat o svůj život v drsných klimatických podmínkách Sibiře.

Natura Siberica

Jako v lázních s Natura Siberica

Natura Siberica je ruská značka přírodní kosmetiky, která spojuje účinnost sibiřských bylin, aktivní přírodní látky a nejmodernější technologii zpracování surovin. Natura Siberica nabízí vysoce moderní sofistikovanou péči pro pleť, pokož...

TIERRA VERDE - 20% SLEVA NA CELOU ZNAČKU

Pečujte s láskou o své tělo i domácnost bez kapky chemie a nebezpečných konzervantů. Netoxická péče je šetrná nejen k vašemu zdraví, ale i životnímu prostředí. Zkuste to s eko pomocníky od značek Tierra Verde, Yellow & Blue, Gaia Cup, Casa Organica nebo Mama Natura.

Praní prádla s Yellow & Blue od Tierra Verde

TIERRA VERDE: Vždy existuje alternativa

Vše začíná myšlenkou. Posláním TIERRA VERDE je (znovu) objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet produkty denní potřeby s co nejmenším dopadem na zdraví lidí a životní prostředí. Při práci na recepturách eko drogerie a eko kosmetiky zastávají c...

Health Academy - 10% sleva na značky Good Gout, Kendamil, Salvest

Dokonale vyladěné menu se značkami Salvest, Good Gout a Kendamil, které v sobě kombinuje potěšení pro mlsný jazýček se správnou výživou. Kvalitní složení s obsahem pouze 100% BIO surovin a organického plnotučného mléka zajistí spokojenost dětí i maminek.