Duben - měsíc ZERO WASTE!

Tato akce již skončila!

Pojďme spolu ulehčit naší planetě a omezovat množství odpadu. Značka Made Sustained má v sortimentu pouze produkty, které podporují filosofii ZERO WASTE a jejich používáním snížíte svou ekologickou stopu. Využijte 15% slevu na produkty se ZERO WASTE obaly, deodoranty Ben & Anna a mýdla Faran.

Už jste přemýšleli, jakým způsobem můžete omezovat odpad? Každý z nás může přispět ke zdraví naší planety a udělat ten první krok k ZERO WASTE. Tato filozofie nulového odpadu je nám v BiOOO.cz sympatická, a proto jsme se rozhodli věnovat jí celý měsíc duben.

Kolik plastových sáčků a různých obalů, které pořídíme při každém nákupu, následně zaplní popelnice tříděného odpadu? A stačilo by pro začátek málo, pořídit si síťovinový či plátěný sáček na nákup ovoce a pečiva nebo vyrazit na nákupy se síťovkou, která už zase frčí - rázem omezíte jenom množství plastových sáčků z nákupů na minimum.

Značka Made Sustained se zaměřuje především na  produkty udržitelného životního stylu. Vyberete si u ní i nerezové krabičky na svačiny či skleněné láhve do školy nebo kanceláře, které vám budou sloužit roky, zároveň ušetříte za nákup plastových lahví a nebudete vytvářet zbytečný odpad. Skleněné láhve Made Sustained narozdíl od plastových lahví neuvolňují ftaláty, které jsou nebezpečné pro zdraví člověka i planety.

Made Sustained

Anna & Ben, Faran

Využijte 15% slevu na přírodní deodoranty Anna & Ben a mýdla Faran, které mají navíc ZERO WASTE papírové obaly. Deodoranty neobsahují hliník ani další škodlivé látky a ručně vyráběná mýdla Faran neobsahují glycerin, syntetickou parfemaci ani SLS a  intenzivně pečují o pleť pomocí přírodních složek.

Z našeho magazínu

Uvažujete, jak žít a nakupovat ZERO WASTE? Chcete si ujasnit, co znamenají názvy bio, eko, natural? Přečtěte si články na toto téma v našem magazínu.