Tato akce již skončila!

NAKUPUJTE S ROZMYSLEM

V rámci Green Friday u nás můžete nakoupit vše od vybraných značek se slevami až 30 %. Mrkněte na akci, která potrvá v termínu 18. 11. - 27. 11. U nás najdete vše pro krásu, zdraví i kosmetiku pro celou rodinu. 

Akce Green Friday platí jen a pouze na našem e-shopu, nikoliv v kamenných prodejnách. Z pohodlí domova si objednejte organickou kosmetiku, vůně do bytu, ekodrogerii, nebo certifikovaný make-up. 

Pleťová a tělová kosmetika

Organické pleťové vody, léčivá séra, tělové krémy a další zázraky! Aby byla kůže zdravá a prospívala, je třeba ji dodávat vyživující látky. A samozřejmě ideálně přírodní, které mají šetrné ale spolehlivé účinky! Mrkněte na top produkty k péči o různé typy pleti a nezapomeňte ani na pokožku celého těla. 

Ekodrogerie a domácnost

Náš vliv na okolní svět & na naši milovanou přírodu nám všem leží na srdci. Proto nakupujeme ekologicky udržitelné produkty. Přírodní složky jsou navíc stejně účinné a spolehlivé jako ty syntetické. Odstraní nečistoty v kuchyni i koupelně, vyperou vám prádlo, a odstraní odolnou mastnotu z nádobí. Prohlédněte si taky příjemné vůně k provoněné domácnosti nebo třeba kanceláři. 

Líčení

Tady najdete všechny líčící produkty, na které v BiOOO nedáme dopustit. Jejich složení pleť nijak nezatěžuje, právě naopak, respektuje totiž přirozenost pokožky a hloubkově ji vyživuje. A hlavně platí, že u kvalitních přírodních produktů dosáhnete 100 % kýžených výsledků i bez jakékoliv syntetiky! Naše doporučení: TIPY, jak na líčení s přírodní kosmetikou!

Vše pro vlasy

V létě se hodí být směrem k vlasům a k pokožce na hlavě pozornější než po zbytek roku. Čeká je totiž pořádná zátěž pod tíhou slunečních paprsků, které je výrazně vysušují! Pojďme jim naproti kvalitní péčí ze srdce přírody nejen v podobě šamponů a kondicionérů – ale taky s další výživou, kvalitními hřebeny/kartáči anebo rovnou s komplexními sadami vlasové kosmetiky!