Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Houby na vlasy i pleť!

Novinka
Tato akce již skončila!

Představujeme vám novinky značky Mádara, která patří mezi našich 11 výhradních značek

MÁDARA pochází z Lotyšska a vyrábí čistě přírodní kosmetiku. Je typická především svým složením bohatým na byliny. Čistotu těchto rostlinných ingrediencích zaručuje mezinárodní nezávislý certifikát Ecocert. MÁDARA neustále zkoumá působení rostlinných složek a jejich účinky na pleť a aktuálně přišla s dvěmi novinkami, které využívají skvělé účinky hub a probiotik.

Nová řada pleťové péče INFINITY využívá skvělé účinky probiotik, které posílí imunitu vaší kůže. Pleťová řada INFINITY obsahuje intenzivní pleťové sérum a mlhu, které využívají účinků probiotik na imunitu kůže a dokáží tak silně regenerovat unavenou pleť.

A nová vlasová řada GROW se zaměřuje na posílení zdraví a růst vlasů pomocí účinků hub. Šampon, kondicionér a sérum vlasové řady GROW obsahují extrakt z lišky obecné, která má vysoký obsah vitamínů a podporuje výživu a objem vlasů.

Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu.

Trápí vás vzhled vašich vlasů?

Už jste vyzkoušeli kde co a máte pocit, že vaše vlasy jsou prostě na houby? To jste ještě nezkoušeli houby na vlasy. Konkrétně lišku obecnou. Mádara tuto živinami nabitou ingredienci použila v nové vlasové řadě pro objem a růst vlasů. Posiluje nejen samotný vlas, ale také pokožku hlavy a pomáhá tak řešit vaše starosti o vlasy.

Myslíte si, že probiotika jsou užitečná pouze pro vaše trávení?

To už dávno není pravda! Mádara přišla s produkty, které se zaměřují na posílení  imunity pleti pomocí probiotik. Pleťové sérum a mlha intenzivně chrání před dehydratací, vyrovnávají mikroklima kůže a pomáhají v boji proti oxidačnímu stresu a stárnutí pleti. Pleť je po použití svěží, hydratovaná a projasněná jako nikdy předtím.

Z našeho magazínu

Chcete se dozvědět více o skvělých účincích hub a probiotik v péči o vlasy a pleť? Nebo naopak chcete přejít z chemické kosmetiky na přírodní a nevíte, jaké produkty si do začátku vybrat? To vše a mnoho dalších zajímavých témat si můžete přečíst v našem magazínu.