I v zimě vlasy plné krásy

Zima dává zabrat nejenom pleti, ale i vlasům. Vlasy nesou špatně výkyvy teplot i chlupaté šály a čepice a mohou být poničené, roztřepené a bez života.

sleva až-30%
Tato akce již skončila!

V zimě často dostanou vlasy zabrat a také podle toho vypadají. Abyste se nemuseli schovávat pod čepicí i v místnostech, nachystali jsme pro vás spoustu čistě přírodní péče, která vaše vlasy dostane do kondice za jakéhokoliv počasí!

Eliah Sahil - ty nejlepší oleje

Nebojte se olejů na vlasy! Olejový zábal je to nejlepší, co lze v zimě vlasům dopřát. Čistě rostlinné oleje Eliah Sahil lze použít na vlasy, tělo i tvář jako sérum, intenzivní kúru nebo i denní péči. Olejový zábal poskytne vlasům ochranu před mrazem, změnami teplot, zabrání vysychání vlasů a třepení konečků.

Intenzivní vlasová maska Farfalla

Olej z brukve, bambucké máslo nebo jojobový olej - to a ještě více najdete v intenzivní vlasové masce švýcarské aromaterapeutické kosmetiky. Vlasy jemně pěstí a chrání, aniž by je zatížila.

Krása z přírody má mnoho podob

I v zimě je možné pečovat o vlasy výhradně přírodními produkty. Stačí se porozhlédnout a uvidíte, že skvělou vlasovou péči vám dokáže nabídnout mnoho značek. Ať už vyberete kúru od Lavery, šampon Weleda nebo balzám Argital (nebo všechno :-) ), můžete si být jisti, že vaše vlasy dostanou skutečně jen tu nejlepší péči.