Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Jarní vlasová regenerace

Doporučená péče při padání vlasů, pro hloubkovou regeneraci i pro konkrétní typy vlasů.

Tato akce již skončila!

Poslechli jsme si, co vás nejvíce trápí, a tak vám exkluzivně přinášíme výběr produktů pro jarní regeneraci pro všechny typy vlasů.

Dejte padání vlasů sbohem

Tento problém trápí jak muže, tak ženy. Naštěstí existují přírodní přípravky, které vám pomůžou podpořit růst vlasů a zabránit jejich ztrátě. Vyzkoušejte kombinaci doplňků stravy s vhodným přípravkem na vlasy a padání řekněte pápá!

Regenerace od kořínků po konečky

Vybrali jsme pro vás přírodní masky, henny, oleje a zábaly pro hloubkovou regeneraci poničených vlasů, kterým znova vdechnou život. Probuďte na jaře i svoje kadeře!

Cassia Obovata 100 g

Přírodní bezbarvá henna cassia pečuje o namáhané vlasy, posiluje je a dodává jim oslnivý lesk. Zaceluje strukturu roztřepených vlasů a chrání je. Působí proti lupům i nadměrnému maštění vlasů.

Vlasový olej 50 ml

Revitalizační vlasový olej pečuje o poškozené vlasy i vlasovou pokožku, dodává potřebné živiny i vitaminy a zároveň v pokožce uzamyká potřebnou hydrataci. Kombinace rostlinných olejů vlasy vyživuje.

Speciál pro Normální vlasy

Kdo říká, že normální vlasy musí být obyčejné? Koukněte na speciální produkty určené pro vlasy bez problémů, které ale také touží po té nejlepší péči. Tip: tuhý šampon je ideální v létě na cesty.

Speciál Pro jemné, mastné vlasy bez objemu

Máte vlasy, které se rychle mastí a do lví hřívy mají daleko? Vyzkoušejte přírodní produkty, které jim dodají nadýchaný objem a zároveň je nezatíží chemií.

Speciál Pro vlasy poškozené a barvené

Chcete si dlouho zachovat krásnou barvu? Používejte speciální přípravky, které se starají o pigment a zároveň vlasy vyživují a regenerují. A pokud máte barvením poškozené vlasy, dopřejte jim pořádnou vzpruhu!

Speciál Pro problémy s lupy a suchou pokožkou hlavy

Lupy nejčastěji způsobuje suchá a citlivá pokožka hlavy, proto nepodceňujte péči také o ni. Speciální šampony příliš nepění a jsou nejšetrnější péčí na problematickou kůži.

Speciál pro Kudrlinky

O vaše bujné lokny a kudrliny je třeba se starat, aby se necuchaly, netřepily a měly krásný tvar bez krepatění. Tip: Sea Salt sprej je ideální na léto, zvlášť když se k moři asi jen tak nepodíváme.