Prohlédněte si vaše seznamy přání
 Joshi Cosmetics
Novinka
Slevy
Dárek

Joshi Cosmetics

Design. Ekologie. Praktičnost.

Tato akce již skončila!

JOSHI Cosmetics se zaměřuje na výrobu jedinečných "vatových" tyčinek, které jsou nejen ekologické, ale skvěle si pohrává i se samozným designem, funkčností a praktičností se zaměřením na detail. Vyrobeny jsou z bavlny a bambusu a mají dva různé konce. 

Inspirací této značky je japonská kultura, která představuje preciznost zpracování, inovativní řešení a především synergii s přírodou.

Ekologické tyčinky Joshi všechny barvy

JOSHI Cosmetics: Design, ekologie, praktičnost

Vatové tyčinky patří mezi základní a praktické pomůcky každodenní hygieny - slouží především k čištění uší, ale zvládnou mnohem více rolí. Skvěle nám pomohou při čištění pupíku malých dětí, hůře dostupných míst a také jsou ideálním pomocn...

Jde to i bez plastu

Tyčinky se dvěmy typickými konci: kónickým a do špičky plně nahradí "plastovou klasiku". Tyčinky jsou celkově pevnější a odolnější, bavlněné konce pevně upevněné, perfektně drží na svém místě. Díky rozdílnému tvaru na každém konci mají multifunkční využití od čištění zvukovodů po precizní úpravy make-upu, nehtů nebo čištění hůře dostupných míst.

PURITY VISION

Česká značka Purity Vision spojuje nejnovější trendy v kosmetice s časem prověřenými postupy a vědeckými poznatky. Potěší vás, že zakladatelé Vladimír a Shanti Lusíkovi aktivně podporují sociální projekty v rozvojových zemích a respektují ekologii jak u výroby, tak při přepravě a prodeji. Nakupte si nyní oblíbené produkty se slevou.

Pleťová péče

Čistá pleť

Čistá pleť půl krásy

Čištění pleti má zvláštní postavení. Skoro by se dalo říct, že existují dva tábory a nic mezi tím. Jeden zastává názor, že našim babičkám stačilo mýdlo a čistá voda a většina z nich vypadá dneska líp než kdejaká o dvě generace mladší hér...
Suchá pleť

Sofistikovaná péče o pleť

Existuje mnoho pohledů na péči o pleť. Můžete kombinovat produkty, značky i použití. Můžete si nakoupit, v koupelně vystavit a neúnavně používat tuny lahviček. Vrstvit krémy, séra, tonika, kombinovat čistící přípravky a mazat ostošet. To...
Dvě ženy dívající se dopředu s různými typi pleti - běloška a asiatka

Znáte svoji pleť? Péče podle typologie

Klíčem k dokonalé pleti je správně zvolená péče. Abyste ale mohli vybrat vhodné produkty a řádně o pleť pečovat, potřebujete svoji pokožku nejprve poznat. Existují čtyři základní typy: normální, suchá, mastná a smíšená. Každá pleť pak můž...
Přirozeně nalíčená blondýnka s perfektní pletí

Po čem ženy touží: perfektní pleť

Každý rok je trendy jiná barva oblečení i jiný styl líčení. Výrazné rtěnky nebo kouřové oční stíny patřily k trendům posledních let. Letos se vracíme ještě více k přirozenosti a hlavním trendem je perfektně čistá a vyživená pleť. Jak dosá...

Alteya organics + dárek

K nákupu 1ks produktu značky Alteya organics od nás dostanete dárek zdarma: Denní regenerační krém Bio Damascena 2ml nebo Růžovou vodu Rosa Damascena 5ml.

Sleva 14 %
405 Kč   349 Kč
Opalovací krém s minerálním UV filtrem a SPF 30 chrání pokožku před působením slunečního záření a zároveň ji díky svému složení pěkně hýčká. 
Sleva 14 %
405 Kč   349 Kč
Opalovací krém s minerálním UV filtrem a SPF 30 chrání pokožku před působením slunečního záření a zároveň ji díky svému složení pěkně hýčká. Vhodný pro celou rodinu.
413 Kč
Vyživující a ochranné tělové mléko s měsíčkovým olejem, máslem kokum a šťávou z aloe vera je vhodné pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Vhodné také pro suchou a citlivou.