Naše BiOOO story

Jsme BiOOO.cz, česká firma s českým majitelem a na trhu působíme už od roku 2008.

Tato akce již skončila!
Naše Biooo story

Bio znamená přírodní - a my chceme ve velké šíři propagovat zdravý životní styl. Pomáháme vám přejít od chemických produktů k těm přírodním, od přírodní kosmetiky přes potraviny až po používání přípravků v domácnosti. Vybíráme a přinášíme na český trh jenom přírodní produkty bez chemie, více než 200 značek a 7000 produktů z celého světa.

Ohleduplnost - jsme ohleduplní k přírodě i k sobě navzájem, chováme se šetrně k životnímu prostředí, omezujeme tisk materiálů, třídíme odpad v kanceláři i na prodejnách, vymysleli jsme si bio Ooodpaďák, abychom vám pomohli s tříděním chemické kosmetiky a do našeho sortimentu vybíráme především certifikované produkty, kdy certifikační společnosti nepodporují testování na zvířatech a kácení tropických lesů a v neposlední řadě balíme ekologicky.

Otevřenost - jsme k vám zcela otevření, koukáme pod pokličku složení výrobků a odhalujeme pro vás detailně ingredience v naší rozsáhlé encyklopedii, kde si můžete od roku 2016 číst informace o více než 1300 ingrediencích.

V našem magazínu, který čítá přes 1800 článků, píšeme bez obalu o produktech, které na sobě zkoušíme, o tématech spojených se zdravým životním stylem a radíme, jak být více biooo.

Nic netajíme, protože víme, že jedině takto se můžeme zdravě vyvíjet a podporovat přírodní životní styl.
 

Vybíráme to, čemu věříme

Jako největší prodejce přírodní kosmetiky a ekodrogerie přinášíme na český trh více než 200 značek z celého světa a na našem e-shopu, který pro vás funguje 24 hodin denně, si můžete vybírat z více než 7000 produktů. Pečlivě si vybíráme značky, které výhradně distribujeme, abychom přinesli na náš trh pouze kvalitní produkty, které splňují přísné certifikační normy výroby.  Patří mezi ně Mádara, Martina Gebhardt, Santaverde, Farfalla, Mossa, Coslys, Dr. Bronner's, Taoasis, puroBIO Cosmetics, Ceano Cosmetics, Eliah Sahil.

Jsme vám pořád blíž

Kromě e-shopu rozšiřujeme i naši retailovou síť. 22.2. otevíráme naši čtvrtou prodejnu, určitě už znáte naše prodejny v OD Kotva a v OC Šestka, kterou jsme otevřeli v roce 2018. Nemíříme pouze do Prahy, můžete nakupovat také v naší BiOOO prodejně v Brně v OD Centrum, která je otevřená od listopadu 2017.

Jsme jako vy

Děláme vše pro to, aby přírodní produkty používali všichni, protože jsou šetrnější k našemu tělu i přírodě. Naši vizi realizujeme díky stovce spolupracovníků. Spojuje nás záliba ve zdravém životním stylu, věnujeme se sportu - běháme, lyžujeme, plaveme, cvičíme jógu. Používáme přírodní kosmetiku a eko drogerii a věnujeme se zdravé výživě - většina z nás jsou vegetariáni, vegani i raw vegani.

Pomáháme, kde je potřeba

Víme, že brát není vše a snažíme se i dávat. Jsme zapojeni do vícero charitativních projektů. Z každého prodaného výrobku značky Dr. Bronner's  jde pětikoruna na výpomoc vybraným zvířecím útulkům. Jednou za čtvrt roku také posíláme těmto útulkům produkty Dr. Bronner's.

Náš projekt Ooodpaďák není pouze ekologický projekt, ale také charitativní - za každý kilogram odpadků, v podobě chemické kosmetiky, přispíváme 50 Kč na dobročinné účely. Pravidelně každý měsíc darujeme i na Lékaře bez hranic.

Radíme vám

Výrobky, které nabízíme sami testujeme a píšeme  o nich recenze do našeho magazínu a hodnotíme je na našem e-shopu. Radíme jaký vhodný produkt si vybrat. Nabízíme tipy pro každé roční období, jak přečkat zimu a přichystat se na jaro, jak se zdravě opalovat v létě a jak si udržet zdraví nejen na podzim. Přinášíme recepty, ve kterých používáme pouze zdravé ingredience, můžete u nás najít návody na vlastní výrobu kosmetických produktů - jak si vyrobit přírodní parfém, koupelovou sůl a mnoho dalších. Vytvořili jsme rozsáhlou encyklopedii složek, abychom odhalili složení produktů a pomohli vám orientovat se, co má váš produkt obsahovat.

Nic netajíme, protože víme, že jedině takto se můžeme zdravě vyvíjet a podporovat přírodní životní styl. Autenticita je cílem našeho snažení. BiOOO je víc než jen obchod. Je to styl života, způsob uvažování a neustálá touha růst a zlepšovat se. Vyjít vstříc zákazníkům i novým výzvám. Milujeme život a rádi budeme součástí toho vašeho.