Prohlédněte si vaše seznamy přání

Jsme jedni z vás, jsme #BiOOOcz

Tato akce již skončila!
Michaela S., Social Media & Email specialist, BiOOO.cz

Jsme BiOOO.cz, největší prodejce přírodní kosmetiky. Od roku 2008 přinášíme na český trh nové značky přírodní kosmetiky z celého světa. Aktuálně máme v sortimentu více než 200 značek a 7000 produktů, které našim zákazníkům nabízíme prostřednictvím e-shopu a rozrůstající se retailové sítě. Nakupovat můžete v našich prodejnách v Praze - v OD Kotva, OC Šestka a OC DBK a také v Brně v OD Centrum.

Nová kampaň s pracovním názvem “Jsme jedni z vás, jsme #BiOOOcz” chce představit strategii naší společnosti. My jsme ti, kdo pečlivě vybírají nové značky do našeho sortimentu a prostřednictvím našich spolupracovníků i testují jejich kvalitu a účinek. Náš Magazín je plný recenzí BIO produktů a návodů na jejich efektivnější využití.

Zároveň jako jediná místní společnost odhalujeme složení všech produktů, které prodáváme. Každý zákazník vidí, jaký je obsah přírodních látek již při výběru produktu na e-shopu. V případě, že neví, co jednotlivá označení a chemické sloučeniny znamenají a jaký mají vliv na pokožku a tělo, na našem webu je k dispozici obsáhlá encyklopedie, která čítá více než 1300 složek. Tím, že zpracováváme obsah Magazínu a Encyklopedii, dáváme zákazníkům možnost vybrat si ten nejvhodnější produkt pro jeho potřeby ve všech cenových hladinách.

Naši BiOOO spolupracovníci jsou různorodí, stejně jako je různorodá naše společnost kolem nás. Mezi námi nejsou jen vegani a raw vegani, vegetariáni, jogíni i běžci, ale také “běžní” lidé, kteří chtějí používat kvalitní přírodní produkty, protože pochopili jejich přínos. Život bez chemie není tak náročný, jak se může zdát, stačí jenom začít a uvidíte sami.

Vizuály kampaně ukazují naše reálné spolupracovníky, běžné lidi z davu, kteří ale pochopili, jak důležité je žít zdravým životním stylem. Díky možnosti spolupráce s naší společností mají šanci testovat nové produkty a dosud neznámé značky na českém trhu. Objevujeme tak společně nejen krásu světa přírodní kosmetiky, ale taky její účinky a společně se v této oblasti vzděláváme. Naše postřehy a poznatky pak posíláme různými platformami dál.

My v BiOOO.cz si nemyslíme, že přírodní kosmetika je něco, co náleží jenom úzké skupině populace označované jako alternativní. Naopak jsme přesvědčeni, že přírodní kosmetika je určena všem lidem, kterým záleží na jejich zdraví a to jak zvenku, tak zevnitř. Přírodní kosmetika je rovnocennou náhradou za tu klasickou chemickou na bázi ropy a  škodlivých látek a cenově je na podobné úrovni.