Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Kojak byl jen jeden, ale konjacových houbiček je více!

Když řešíme čištění pleti, přijde na mysl celé spektrum mlék, gelů nebo emulzí a preference se různí. Ale co způsob, kterým dosteneme z pleti všechny odumřelé buňky a nános nečistot? Alternativou k syntetickým houbičkám či tamponkům, které se rozkládají mnoho let a mnohdy se ani zcela nerozloží, jsou přírodní konjacové houbičky.

Ty jsou vyrobené z vláken zmijovce indického. Křenová vlákna se vysuší a umelou na jemnější prášek. Ten se smísí s vodou, hydroxidem vápenatým (běžně používaným v potravinářském průmyslu) a případně dalšími aditivy. Do poslední jmenované skupiny mohou spadat suroviny ze skupiny pečujících jílů nebo i bambusové uhlí. Hmota se posléze nalije do formiček různých tvarů a speciální technologií (tou je nejčastěji zahřívání) se docilí výsledného pevného tvaru houbičky. Navíc jsou #VeganFriendly a #CrueltyFree.

Před prvním použitím stačí houbičku propláchnout teplou vodou. Dle libosti je možné nanést třeba i čistící gel, mléko nebo emulzi a obličej a dekolt masírovat, nicméně očista houbičkou se obejde i bez dalších kosmetických produktů. Po skončení stačí houbičku opět vymýt pod tekoucí vodou a jednou za 14 dní ji promýt desinfekčním prostředkem, např. na bázi tea tree nebo napařit.

Tolik barev až jde hlava kolem?

Vyberte si houbičku, která sedne vaší pleti!

Růžový jíl - zklidní, rozjasní, hojí - citlivá, suchá a zralá pleť

Zelený jíl - posiluje, detoxikuje - mastná a aknózní pleť

Červený jíl - zklidnuje, regeneruje - citlivá a aknózní pleť

Žlutý spraš - antibakteriální, elmininuje výskyt pupínku, zarudnutí a zánětů - mastná a smíšená pleť

Černé aktivní uhlí - antibakteriální - mastná a smíšená pleť

 

Mýtické bytosti nebo deštný prales?

Na výběr máme také z veselých houbiček, které mohou skvěle posloužit jako dárek. Součástí balení Mytických bytostí je i věšáček na houbičku ve tvaru stvoření, které je vyzobrazené na krabičce. Pro vyznavače reálna máme v naší nabídce zvířátka z deštného pralesa, která jsou ideálním parťákem na cestování kvůli své zmenšené velikosti.