Pro krásné rty - švestičku nebo konopí?

Podzim se vybarvuje a zlátne. A s klesajícími teplotami nám vysílá jasnou zprávu: pečujte o rty, jinak budou suché a popraskané! Sáhnete na obranu raději po klasickém balzámu, nebo pečující barvě?

sleva až-20%
Tato akce již skončila!

Švestičku nebo konopí?

Rty si zaslouží pečlivou péči, protože podzimní střídání chladu, deště a sluníčka jim zrovna příliš nesvědčí. Tak proč jim nepřinést pár švestiček z naší zahrádky. Nebo jinou pochutinu. Protože kůže na rtech a v jejich okolí je velmi křehká a potřebuje zvýšenou péči. A třeba olej ze švestkových jader nebo konopných semínek dokáže rty zjemnit, ošetřit a ochránit před výkyvy počasí naprosto skvěle. A také připraví skvělý podklad případnému líčení, aby rty nikdo nepřehlédl.

Švestička od Mádary

Balzámy na rty Mádara jsou plnohodnotnou péčí, která rty nejen chrání, ale i vyživuje a zkrášluje. Minimalistické černobílé obaly skrývají hedvábně jemný balzám na rty. Bílý s olejem ze švestkových jader rty zjemňuje a vyhlazuje, černý s olejem z konopných semínek hloubkově regeneruje, léčí a chrání. Není tedy od věci pořídit oba - bílý na den, černý na noc.

Barvená Weleda

Na barevné obaly jsme u švýcarské Weledy zvyklí, na barevný obsah příliš ne. Ale změna je život a právě proto přišla nedávno Weleda s barevnou novinkou - tónovanými balzámy na rty. Pokud si stále neumíte vybrat mezi péčí a jemným make-upem, tak jsou tyhle balzámy přesně pro vás - jemné, decentní barvy a spousta péče. A pokud by na vás bylo těch barev přece jen moc, tak balzám na rty Everon s růžovým voskem a vanilkou je skvělá volba, kterou případně ocení i vaše děti.

Lavera kiss

Německá Lavera si při svém vzniku vytkla za cíl překonat tehdy vládnoucí univerzální Niveu a stát se tak přírodní variantou této populární rodinné kosmetiky. Tak přišly na svět dodnes oblíbené Lavera krémy v plechových krabičkách. Podobnou strategii zvolila i u balzámů na rty, takže podoba s Labellem opravdu není náhoda. A pokud tyto balzámy vyzkoušíte, tak zjistíte, že ani není potřeba, aby se něčemu či někomu podobaly, že jsou skvělé samy o sobě. Odvedou výbornou práci a navrch jsou plné supervýživných přírodních ingrediencí, což se o jejich konvenčních protějšcích rozhodně říct nedá.