Prohlédněte si vaše seznamy přání
 Kupte produkt, my zasadíme strom
Speciální akce
Tip BiOOO

Kupte produkt, my zasadíme strom

Pojďte s námi měnit věci k lepšímu. Za každý koupený produkt Attitude, zasadíme jeden strom. Akce trvá od 1. do 30. září 2020.

Pokud dáváte přednost přírodním produktům, určitě se zajímáte také o životní prostředí a stav planety, která je naším domovem. Mezi jednu ze značek, kterým také není lhostejný stav naší Země patří kanadská společnost ATTITUDE. Ta letos představila nový projekt, který potěší každého milovníka přírody a přispěje k lepší budoucnosti nás všech.

V Biooo.cz máme rádi značky se silným příběhem a ještě silnějším drivem pomáhat a měnit věci. Ve spolupráci s Attitude se tak v průběhu celého září, tedy od 1. do 30. září 2020, zapojujeme do dotoho skvělého projektu. A jak to celé bude fungovat? Úplně jednoduše, vlastně tak, jak zní heslo celé kampaně – „Vy koupíte produkt, my zasadíme strom.“

Využít navíc můžete i 15% slevu na všechny opalovací produkty Attitude až do konce září!

Attitude, voňavá přírodní kosmetika z Kanady

Attitude, voňavá přírodní kosmetika z Kanady

Attitude je kanadská značka, která si vás získá svými jednoduchými obaly, za kterými se skrývá promyšlená filozofie. Sortiment se zaměřuje především na kosmetiku a drogerii pro děti, ale mezi produkty si můžete vybrat i prostředky pro do...
Attitude produkty

ATTITUDE - kosmetika s respektem k lidskému zdraví

Za vznikem kanadské značky Attitude stojí myšlenka, co se asi děje s lidským zdravím při používání množství kosmetických přípravků napěchovaných desítkami chemických složek, o dopadu na životní prostředí nemluvě. Proto vyvíjí takové produ...
Attitude kup produkt, zasadíme strom

Attitude: Kup produkt, my zasadíme strom

I když se mnozí z nás snaží o životní styl s minimálními dopady, není možné zcela rezignovat na nakupování výrobků, bez kterých si sotva dovedeme život představit a zvykli jsme si na jejich používání. Pokud dáváte přednost přírodním produ...

Opalovací produkty Attitude

Pokud se chystáte na opožděnou dovolenou mimo hlavní sezonu, vhod přijde solární kosmetika od Attitude, na kterou až do konce září platí 15% slevy. Chraňte sebe i své děti před zákeřným UVA a UVB zářením.

Attitude: Pro všechny ženy, maminky i těhotné

Nastávající, novopečené i zkušené maminky si zaslouží tu nejlepší péči jak během těhotenství, tak s příchodem drobečka na svět. Tělo prochází mnoha změnami a přírodní produkty Attitude jsou koncipovány tak, aby ženám pomohly zachovat elasticitu pokožky a přinesly zaslouženou úlevu nejen při problémech těžkých nohou.

Attitude dětská péče

Protože víme, že vám na zdraví a spokojenosti vašich nejmenších záleží, máme pro vás vyvoněnou nabídku dětské kosmetiky Attitude, která je šetrná k citlivé pokožce dětí, lahvičky skýtají šťavnaté ovocné vůně a navíc má skvělé regenerační schopnosti. Tak vzhůru do bublinek.

Novinka
298 Kč
Prací gel bez vůně z řady ATTITUDE Nature+ byl vyvinut speciálně pro ty nejmenší. Skvěle odstraní znečištění a zároveň je velmi šetrný k pokožce.