Nechte se nalíčit od našich vizážistek!

Od pondělí do pátku pro vás máme otevřený kosmetický salonek na prodejně BiOOO v Kotvě a nyní také nově každé pondělí v DBK.

Obnovili jsme pro vás služby našich vizážistek! 

Začínáte s přírodní dekorativní kosmetikou a nevíte, po které značce sáhnout? Vybrat si krémový nebo sypký minerální make-up? A jak s tím minerálním pracovat, aby líčení vypadalo skvěle a přirozeně? Chcete hravě zvládnout každodenní líčení i výrazný večerní make-up? Nebo vyrážíte na ples či party a chcete se prostě jenom nechat nalíčit? Je libo jemné svatební líčení, které vydrží celý den?

Vyberte si jednu ze služeb a naše vizážistka Renáta (OD Kotva) nebo Vendy (DBK) vám poskytne plně personalizované poradenství. Získáte užitečné rady, tipy a triky. Vyzkoušíte si vybrané produkty na vlastní kůži a o kousek více se seznámíte s přírodní dekorativní kosmetikou.

Vzhledem k současné situaci dodržujeme nařízení stanovená vládou. Naše vizážistky jsou při komunikaci se zákazníky vybaveny nejen rouškou a jednorázovými rukavicemi, ale i štítem. Konzultace bude probíhat za závěsem, který odděluje prostor prodejny a líčícího koutku. Stejně tak je samozřejmostí přítomnost dezinfekčních prostředků a sterilita líčících nástrojů a prostoru. 

 

Líčení na prodejně BiOOO v OD KOTVA

Kdy:

  • všední dny 12:30-19:00
  • so-ne: po domluvě

Kde:

Rezervujte si svůj čas na čísle +420 775 731 355 nebo na mailu: rezervace@biooo.cz

Líčení na prodejně BiOOO v OC DBK

Kdy:

  • každé pondělí 11:00-19:00

Kde:

Rezervujte si svůj čas na čísle +420 732 141 379 nebo na mailu: rezervace@biooo.cz.

Těšíme se na Vás!