MÁDARA - Dovolte si snít: 2+1 ZDARMA

MÁDARA - Dovolte si snít: 2+1 ZDARMA

Cestujte kamkoliv alespoň ve snech s dekorativní kosmetikou MÁDARA.

Tato akce již skončila!

Jaro už je cítit ve vzduchu a letošní trendy se ponesou na vlně barev a glow líčení, které dodá vaší pleti zdravý, svěží a jedinečný vzhled. S naší srdcovkou MÁDARA bude vaše líčení skutečný majstrštych! K nákupu 3 vybraných produktů navíc získáte ten nejlevnější ZDARMA! 

Akce platí od 2. 3. do 14. 3.

Make-upy

Make-up s SPF od MÁDARA
Žena, která má na sobě make-up od MÁDARA
Odstíny make-upů MÁDARA na ruce

 

Kvalitní make-up je tajnou zbraní každé ženy. A co by měl splňovat? Měl by být prodyšný, neucpávat póry, plně krýt, chránit kožní bariéru a neobsahovat dráždivé syntetické složky. MÁDARA splňuje všechno to a mnohem víc.

Rozjasňující korektory od MÁDARA

Rozjasňující korektory

Dodejte svému líčení jiskru a vyměňte pochybné vzorce za čistou krásu. Neviditelné, intenzivně hydratující korektory zakryjí kruhy pod očima a jiné nedokonalosti a také přirozeně projasní oční okolí.

Víceúčelové stíny a pomády na obočí

Guilty shades víceúčelové stíny od MÁDARA
Žena namalovaná s kosmetikou MÁDARA, oční stíny
Grow and Fix sérum na řasy a obočí od MÁDARA

 

MÁDARA je hravá, dravá a zcela jedinečná kosmetika, s níž se vaší kreativitě meze nekladou. Osvoboďte svou fantazii, experimentujte s mícháním, vrstvením a neobvyklým umístěním barev.

679 Kč
Sérum bohaté na kofein, peptidy, přírodní biopolymery a extrakt z lišek s růstovými faktory dodá vašemu obočí a řasám objem, délku a lesk. Podporuje plnější, odvážnější a zdravější vzhled!

Cosmic Drops rozjasňovače

Teleportujte se do kosmu s pouhou jedinou kapkou třpytící se v rozjasňovači Cosmic Drops. Mixujte, vrstvěte, hrajte si a dodejte svému make-upu zcela nový, magický rozměr s dávkou organické péče.

Cosmic Drops rozjasňovače od MÁDARA

Lesky na rty a matné rtěnky

Glossy Venom lesk na rty od MÁDARA
Rty s matnou rtěnkou od MÁDARA
Velvet wear matná rtěnka od MÁDARA

 

Osvoboďte svou divokost a ženskost. Rtěnky a lesky na rty představují make-up produkty nabité symbolickým významem a do jisté míry i určitý druh revolty. Podtrhují individualitu a odvahu být sama sebou.

Mádara rudá rtěnka fire

MÁDARA - Všechny odstíny červené

Kult červených rtů byl odjakživa základem kosmetického průmyslu. Jak ale odvážné červené rtěnky získají svou jasnou barvu? Používají se 4 různé typy pigmentů - a zde je rozcestník, jak z etického hlediska zvolit bezpečnou a čistou červeno...

I v době nejpřísnějších nařízení jsou pro vás dveře našich prodejen stále otevřené. Přijďte si udělat radost a vyzvednout voucher v hodnotě 100 Kč na váš příští nákup.