Všechny prodejny máme OTEVŘENÉ.
Kamenné prodejny

Všechny prodejny máme OTEVŘENÉ.

Nebaví vás neustále sedět doma? Přijďte navštívit naše prodejny, které vás přivítají hřejivou náručí a kde v těchto těžkých chvílích potěšíte všechny své smysly. 

Kromě stálic pro vás máme i spoustu žhavých novinek, které stojí za to objevit nebo k nim minimálně přivonět. 

Udělejte si radost, protože si ji zasloužíte! Naše ochotné konzultantky vám navrhnou produkty dle individuálních potřeb a požadavků.

Podpořte imunitu a zdraví sílou přírody

Podpořte imunitu a zdraví sílou přírody

Teploty klesají a zase rychle rostou a imunitou to pěkně hází. Nenechte, aby vás počasí zaskočilo a kupte si do domácí lékárničky přírodní doplňky stravy.

Péče o suchou pleť: dejte ji napít

Péče o suchou pleť: dejte ji napít

Poskytněte své namáhané pleti tu pravou péči s našimi produkty.

Pleťové oleje

Pleťové oleje

Zařaďte pleťové oleje do své kosmetické rutiny a zjistíte, že jsou dokonale univerzálním pomocníkem v péči o každý typ pleti. Vyživují, hydratují, zklidňují ji a zjemňují.

Pro maminky a děti

Pro maminky a děti

Mrkněte na náš pestrý sortiment produktů pro maminky a jejich ratolesti. Dopřejte sobě i miminku kvalitní a jemnou péči vlivem blahodárné přírodní kosmetiky. Spokojené miminko rovná se spokojená maminka.

Žhavé novinky

Žhavé novinky

Vyzkoušejte naše novinky všeho druhu. U nás najdete, co hledáte.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného produktu nebo dárku?

Potřebujete poradit s výběrem vhodného produktu nebo dárku?

Těšíme se na každou Vaši návštěvu! Rádi Vám na prodejnách poradíme s výběrem dárku nebo toho správného produktu přímo pro Vás. Dárky Vám také rádi zabalíme do krásného dárkového balení.

Osobní odběr

Nakupovat můžete i online s možností osobního odběru nebo si zboží nechat doručit přímo domů. Zvolit můžete i expresní doručení, kdy nákup obdržíte do 90 min nebo v den jeho objednání.

Bezpečnost na prodejnách a ve skladu

Zdraví našich zaměstnanců a zákazníků je pro nás nejdůležitější. Všichni naši zaměstnanci nosí respirátory třídy FFP2 . Na prodejnách dbáme na zvýšená hygienická opatření a několikrát denně je dezinfikujeme. Ve skladu byla též zavedena mimořádná hygienická opatření.

Pokyny pro nákup na prodejnách

Vstupujte do prodejny pouze s rouškou. Pokud můžete, plaťte kartou. K pokladnám přistupujte jednotlivě a dodržujte distanční zónu. Při vyšší návštěvnosti prodejen počkejte raději chvíli před prodejnou, aby byl zachován maximální počet zákazníků na prodejně.

Otevírací doby prodejen najdete na stránkách prodejen - přes banner níže

Klikněte na banner výše a objevte aktuální otevírací doby našich 5 pražských poboček a 1 brněnské.

Přejeme hodně sil do tohoto náročného období! A nezapomeňte, pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit na sociálních síti (Facebook, Instagram) nebo na naší zákaznické lince: 220 555 077 (Po-Pá 9-17h).

Děkujeme, že jste s námi! 

S láskou,

Vaše BiOOO.cz