Alchymie od Martiny Gebhardt!

Tato kosmetika pochází ze surovin z biodynamického zemědělství. To zajišťuje naprostou čistotu a maximální účinnost obsažených látek.

Tato akce již skončila!

To nejlepší z přírody

Biokosmetika, která naslouchá potřebám pleti a navrací ji harmonii a rovnováhu, tak lze ve zkratce popsat úžasnou německou značku Martina Gebhardt. Velmi šetrné přípravky jsou oblíbené i u zákazníků s citlivou pletí, naprosto všichni ale ocení bylinkami a cennými oleji nabité složení, které neobsahuje žádná aditiva. Základní složkou jsou suroviny získané z biodynamického zemědělství, ty jsou dále zpracovány tak, aby byly zachovány maximální účinné látky v každé z nich. Biodynamické zemědělství zohledňuje kosmické procesy – počítá s vlivem planet, hvězd, měsíce, slunce, atd. Tento způsob zemědělství je šetrný také k půdě, která slouží k pěstování léčivých rostlin, jde o její ohleduplné hnojení a oživování.
Kosmetika Martina Gebhardt chce dosáhnout v pleti rovnováhy, proto je jejím hlavním cílem obnovit přirozené schopnosti kůže regenerovat se. Kosmetika Martina Gebhardt se pyšní certifikátem Demeter, který se užívá pro označení produktů biodynamického zemědělství v přibližně padesáti zemích světa. Je udělován po splnění dalších kritérií nad rámec ekologického zemědělství.

Mládí vpřed

Pleťové čistící mléko od Martiny Gebhardt Young and Active aktivně pečuje o mladou smíšenou pleť již během odličování. Zklidňuje podráždění, mírní začervenání a působí protizánětlivě. Tonikum odstraňuje zbytky nečistot a stabilizuje funkce mazových žláz. Pečující krém podpoří hydrataci a ochrání kůži před vystavování prudkých slunečních paprsků i působení mrazu.

Pro Růženky citlivky

Růžová řada od Martiny Gebhardt je plná rostlinných olejů a květových vod, obzvláště té z růží. Řada je vhodná především pro přecitlivělou a suchou pokožku se sklonem k podráždění. Odličovací mléko účinně rozpouští make-up a obsahuje olivový olej, který pleť neucpává a dokonale ji zjemní. Vysoký obsah růžové vody má z této řady také tonikum, které pleť zklidní a uzamyká v ní vlhkost. Závěrečná hydratace pak může být v podobě hutnějšího krému nebo odlehčenější variantě – hydratačnímu pleťovému mléku.

Do stáří s úsměvem

Také nechápete, proč se stáří vymaňuje z našich životů? Proč je považováno za něco, čemu je třeba se bránit zuby nehty? My také ne, a proto se nám líbí uvědomělá řada od Martiny Gebhardt Happy Aging. Ta pečuje o potřeby zralé pleti. Kosmetika z této řady ji aktivně vyživuje a zjemňuje. Vyživená pleť se stává odolnější vůči okolnímu působení a díky obsaženým antioxidantům a vitaminům potěší svěžím dojmem.

Pro ruce a nožky

Bez parabenů a syntetické parfemace nabízí značka Martina Gebhardt také péči o ruce a nohy. Všechny přípravky v sobě obsahují velké množství pečujících olejů a rostlinných výtažků. Řada pro ruce kombinuje růžovou vodu s heřmánkem, slunečnici a jojobu a řada pro péči o nohy má jako hlavní účinnou složku výtažek z baobabu. Vybírat můžete z mlék nebo hutnějších krémů a balzámů, oleje na kůžičku nebo spreje na nohy.