Tato akce již skončila!

Plný vitamínů nemusí být jen váš talíř, ale i koupelna. Třeba díky pečující kosmetice od značky MOSSA. Pochází z dalekého Lotyšska, kde slunce v létě skoro nezapadá, zatímco v zimě se ukáže jen na chviličku. Tato kosmetika je plná výtažků a extraktů ze severského ovoce: borůvky, šípky, ostružiny, maliny nebo moruška a najdete tam toho ještě víc.

PÉČE O PLEŤ

PÉČE O PLEŤ

Zařaďte do své rutiny péče o pleť produkty, které se postarají o její intenzivní vyživení, hydrataci, zabrání ucpávání pórů a ochrání ji před vnějšími nepříznivými vlivy. Dopřejte své pleti šťavnatou dávku energie každý den.

299 Kč
Micelární voda v jednom kroku odličuje, čistí a tonizuje pokožku obličeje i očního okolí. Kombinace růžové vody, výtažků z ovoce a rostlinných micel rozpouští líčidla i nečistoty.
Produkty MOSSA, kosmetika s vitamíny ze severských bobulí

MOSSA: Kosmetika nabitá vitamíny ze severských bobulí

Plný vitamínů nemusí být jen váš talíř, ale i koupelna. Třeba díky pečující kosmetice od značky MOSSA. Pochází z dalekého Lotyšska, kde slunce v létě skoro nezapadá, zatímco v zimě se ukáže jen na chviličku. Tato kosmetika je plná výtažků a...

PÉČE O TĚLO

PÉČE O TĚLO

Uspokojte chutě i touhy své pokožky kosmetikou napuštěnou dávkou čerstvého ovoce. Šťavnaté a čisté textury s extra silnou dávkou hydratace zanechají vaši pokožku sametově hebkou a svěží po celý den.

PÉČE O VLASY

PÉČE O VLASY

Věnujte čas i svým vlasům a dopřejte jim výživnou vzpruhu a nekonečné hýčkání s šampony a kondicionéry MOSSA - lotyšskou značkou mimořádně bohatou na vitamíny a minerály z divoce rostoucího ovoce. Vyživuje, hydratuje, posiluje. Vaše kadeře získají nejen na síle, ale i slušivý objem a vitalitu.

OPALOVÁNÍ

OPALOVÁNÍ

Získat zdravé sexy opálení bez rizika nikdy nebylo jednodušší. Se solární kosmetikou MOSSA dosáhnete exotického nádechu pokožky i bez nebezpečného vystavování se škodlivému UV záření. Ptáte se jak? Jednoduše za pomoci tónovacího hydratačního krému obohacemého o minerální pigmenty nebo s opalovacím krémem s účinným minerálním UV filtrem a vitamínem C.

PÉČE O RTY

PÉČE O RTY

Nejnovější řada balzámů na rty MOSSA je zastoupena třemi přírodními certifikovanými balzámy inspirovanými a tvořenými pečujícími lesními plody severské přírody: jahoda, borůvka a buckthorn. Balzámky v klasickém praktickém balení se snadno vejdou do každé kapsy nebo batůžku, takže jsou po ruce vždy, když potřebujete.