Tato akce již skončila!

ŽHAVÉ LETNÍ SLEVY

20 % sleva na vše pro péči o tělo s kódem NAVLASTNIKUZI. Akce platí jak na e-shopu, kde kód zadejte v košíku, tak v našich prodejnách, kde ho při nákupu řekněte našim pokladním. Využijte akci v termínu od 3. 8. do 9. 8. Prvotřídní kosmetika z naší mocné přírody na vás už čeká, buďte s námi BiOOO!

Peelingy a scruby

Před opalováním lze pokožku na intenzivní zátěž slunečních paprsků dobře připravit. Jemná a rychlá scrub masáž odstraní odumřelé kožní buňky, takže kůže pak krásně vstřebá opalovací přípravky s SPF a následnou hydratační péči po opalování. Voňavé a šetrné peelingy obsahují blahodárné složky jako je arganový a kokosový olej, thajskou gardénii a další…

Hydratace a regenerace pokožky

Krémy, oleje, másla nebo gely? Jakou konzistenci máte nejraději? Mrkněte na tělovou péči, která (tím spíše teď v létě) dodá potřebnou hydrataci a regeneraci pokožce, která je pořádně namáhaná. Obsažené esenciální oleje, vitamíny a aloe vera představují nejvhodnější složky přímo na tělo.

Sprchové gely

O pokožku se staráme ve sprše nebo vaně tím, že používáme kvalitní přípravky s výtažky z bylin a ovoce obsahující vitamíny. Sprchové gely mají úžasnou schopnost dodávat kůži potřebné vyživující látky bezprostředně potom, co ji zbaví nečistot jako je prach a smog a zbytky předchozí péče.

Tuhá mýdla

Retro nebo trend? Tuhá mýdla na tělo i na pleť patří mezi nejoblíbenější přírodní produkt v BiOOO.cz, takže za nás určitě nepomíjivý trend. Snáze se s nimi cestuje, nemusíme totiž tahat objemné lahvičky ani řešit přelívání do menších cestovních obalů. Mrkněte na ty s mandlovým olejem nebo červenými hrozny!

Epilace a holení

Už dávno nemusíme čelit zarudlé pokožce po holení, hurá! Díky holícím olejům se při holení vyhneme podráždění a krémy po holení kůži jemně opečují. Navíc si poradí i s případným náběhem na zanícení zarostlých chloupků, a to díky protizánětlivým složkám jako je třeba sezamový olej.