Novinky od značky Argital se slevou

Pořiďte si novinky pro péči o pleť a oční okolí se slevou 20 %

sleva-20%
Tato akce již skončila!

Přijďte do pražské prodejny v OD Kotva v úterý 19. 6. od 16 do 19:00, kde proběhne prezentace novinek od značky Argital – otestujte oční krém, oční masku a krém „Pelle di Luna“.

Během prezentace získáte slevu 20 % na nákup tří uvedených novinek značky Argital.

Italská 100% přírodní a BIO kosmetika ARGITAL představuje tři úžasné novinky pro péči o pleť a oční okolí.

Rozjasňující krém se zeleným jílem „Pelle di Luna“ – BIO

Pečující krém na obličej vyživuje a hydratuje pleť, rozjasňuje a sjednocuje barvu pleti a působí proti jejímu stárnutí. Obsahuje čistý mandlový olej, kakaové máslo, extrakty ze smilu, měsíčku, růže stolisté a verbeny, čisté GOLD esenciální oleje z citronu, litsey cubeby, lavandinu, benzoe, bergamotu, mandarinky a damašské růže, gel ze zeleného jílu a kyselinu mléčnou.

Liftingový oční krém se zeleným jílem a světlíkem – BIO

Oční krém působí proti vráskám a tmavým kruhům kolem očí. Zmenšuje otoky, vypíná pleť a dodává svěží vzhled. Obsahuje mandlový, jojobový a avokádový olej, extrakty ze světlíku lékařského, smilu italského a heřmánku (DEMETER), čisté GOLD esenciální oleje z lavandinu a damašské růže a gel ze zeleného jílu.

Liftingová oční maska se zeleným jílem a světlíkem – BIO

Oční maska účinně bojuje proti vráskám a tmavým kruhům kolem očí. Zmenšuje otoky, vypíná pleť a dodává svěží vzhled. Obsahuje zelený jíl, extrakty ze světlíku lékařského, smilu italského a heřmánku (DEMETER), čisté GOLD esenciální oleje z lavandinu a damašské růže a čistý brutnákový olej.

Argital je italská 100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a bylinkami, vyrobená podle principů antroposofie - aktivní složky jsou ručně dynamizovány.

Zdravá, čistá a účinná přírodní kosmetika obnovuje přirozené funkce pleti, dodává jí kvalitní přirozenou výživu a hydrataci, chrání ji před volnými radikály a zpomaluje její stárnutí a poškození.

Obsahuje GOLD esenciální oleje vyrobené patentovanou metodou Argital: pomocí harmonizace drahými kameny a vzácnými kovy je v nich obsažena esence kompletní rostliny. Výsledné GOLD oleje jsou jemnější, harmoničtější a trvanlivější.

Neobsahuje syntetické látky (konzervanty, parfémy, barviva, parabeny), minerální oleje, ropné deriváty, GMO. Netestována na zvířatech a není ošetřena ionizovaným zářením. Certifikace: BDIH, ICEA, Vegan OK.

Kdy?

  • v úterý 19. 6. od 16 do 19:00

Kde?

  • kamenná prodejna Biooo.cz v Praze v OD Kotva (přízemí)