Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

Novinky, které rozzáří nejen pleť!

Tato akce již skončila!

Horké léto, slunce, rozpálené ulice a dokonalý make-up? Většina z nás (žen) má v hlavě pomyslné nerovná se či snad i nemá řešení. Nicméně to platí při užívání syntetické dekorativní kosmetiky, která kvůli svému složení ucpává póry a pleť tak nemůže dýchat. Přírodní kosmetika našich značek vám naopak ranní líčící rutinu zpříjemní a pleť pak bude celý den spokojeně zářit. Nechte vaši pleť pohladit přírodní kosmetikou puroBIO cosmetics ze slunné Itálie a večer jí dopřejte dokonalou očistu konjakovými houbičkami. A jelikož je léto obdobím mlsání, zahradních slavností, grilování a festivalového veselí, je třeba věnovat namáhané sklovině tu nejlepší péči. Pomocnou ruku podávají značky Humble Brush s mezizubními kartáčky a Coslys s Ben & Anna. Poslední zmíněná je německou značkou kvalitních přírodních deodorantů, která se odvážně vydala i na pole ústní hygieny!

 

purobio cosmetics

Ze slunné Itálie nám na organické vlně přijela dekorativní kosmetika značky puroBIO cosmetics. Novinkou je DOUBLE dream řasenka. Díky silikonovému kartáčku srovnáte i ty nejvíce divoké řasy a pečující ricinový olej se postará o komplexní výživu řas a jejich růst. Fixační make-up mlha se během parných letních dnů stane nepostradatelných společníkem všech a hlavně dokonalého make-upu. Rozjasňovače, tvářenka/rtěnka a veškerý sortiment značky puroBIO cosmetics se pyšní čistě přírodním a hlavně srozumitelným složením. Jedná se o velmi kvalitní dekorativní kosmetiku, která je rozhodně plnohodnotnou náhradou té syntetické a navíc neohrozí vaše zdraví.

 

Miranda, Brenda, Kelly a Olivia? Jména nejen známých ženských postav se seriálů, ale i pleťových masek pro mastnou či suchou pleť. Masky jsou slupovací a vybírat můžete mezi nesyntetickými a hlavně přirozenými vůněmi šťavnatých lesních plodů, nasekaných mandlí, banány či Spirulina mlékem. Na rozdíl od pleťových masek konvenčních značek, u složení těchto masek netřeba chemický slovník. Díky kompletně přírodnímu složení si můžete být jisti, že pleti dodáte tu nejlepší péči a hlavně bez výčitek a škodlivých parabenů, které při kumulaci v těle mohou mít karcinogenní účinek.

 

Humble brush

Bambus a rozložitelný nylon vám dají dohromady Humble brush. Štětiny jsou přizpůsobeny i těm nejnáročnějším druhům chrupů a dásní. Mezizubní kartáčky nabízíme ve třech nejčastějších šířkách. Konec špatnému svědomí při pečlivé péči o dutinu ústní.

 

Coslys

Francouzi vždy věděli, jak vyrábět kosmetiku, která osloví svět. Značka Coslys se do světa vyváží v obalech z recyklovaných materiálů a samotná kosmetika jsou čistě přírodní produkty. Pasty neobsahují nebezpečná pěnidla SLS, která jsou při delším kontaktu s kůží/sliznicí dráždivá. Aktivní uhlí je pak velmi účinným, přírodním a hlavně šetrným bělidlem.

 

bebevisa a ben & anna

Kožak? Nee, konjak! Jedná se o kosmetickou pomůcku s dlouhou tradicí, pocházející ze země žen krásné pleti, Japonska. Rostlina Zmijovec poskytla materiál na tento malý zázrak, jenž vám bude mile asistovat během odličování make-upu, bez dalších odličovacích přípravků. Růžová pro pleť citlivou, černá pro mastnější typy. Značku Ben & Anna netřeba představovat. Čistě veganská kosmetika z německého venkova, která je balena do krásného papírového obalu.

BiOOO blog

Přechod od konvenční syntetické kosmetiky k přírodním produktům může být zprvu komplikovaný. Složení a látky obsažené v produktech bývají malým písmem a člověk aby si k tomu doplnil vzdělání z organické chemie a biochemie. Proto podáváme pomocnou ruku všem odvážným! Díky našim recenzím, přehledně vypsanému složení u produktů a encyklopedii nemůžete udělat chybu.