Zdravokrásné směsi Naturalis

Krása vychází zevnitř. A to je fajn, protože se s tím dá leccos dělat!

Tato akce již skončila!

O jednom národu zlí jazykové tvrdí: „hore huj a dole fuj“, to ale nelze dlouho maskovat. Je nutné obě vrstvy sladit a nejlépe začít od té vnitřní. K tomu nám snadno dopomůžou Funkční směsi Naturalis.

Je libo trochu se uvolnit a nabrat sílu, napomoci správné činnosti imunitního systému nebo pomoci správné činnosti střev? Začněte třeba u Funkčních směsí Naturalis. Tato česká značka se pyšní mezinárodními a českými certifikáty jakosti spolu s osvědčeným a jemným způsobem zpracování základních surovin – co víc si přát. Prášek rozmícháte ve vodě nebo přidáte do smoothie a jdete do života. Teď už jenom vybrat tu správnou směs…

 

Naturalis Funkční směs Podpora imunity

Houby v prášku? Nenechte se mýlit počátečním zaražením. Směs hub oblíbených v tradiční čínské medicíně i ájurvédě jako reishi, chaga, hericium a cordyceps napomáhá správné činnosti imunitního systému.

Naturalis Funkční směs Zdravé zažívání

Funkční směs Zdravé zažívání obsahuje kombinaci chlorelly a cordycepsu a bylin střední a Jižní Ameriky. Neříkáme, že můžete sníst všechno a po vypití tohoto lektvaru budete mít pocit naprosté lehkosti, ale pravidelná konzumace Naturalis směsi vám bezproblémové zažívání pomůže nastartovat!

Naturalis Funkční směs Energie a paměť

Co jsem to chtěl/a? Kdo ví. Ranní dávku směsi Energie a paměť ale nezapomínejte, oživí se i to dávno zapomenuté, tedy pokud si nebudete přát, aby to vzal čas. O energii na celý den a bystrou mysl se postarají ženšen, gurarana a ashwagandha.