Nová značka Neobio

zodpovědný a přátelský vztah k přírodě

Novinka
Tato akce již skončila!

Vyzkoušejte kvalitní produkty za dostupné ceny

Hledáte cenově dostupné kvalitní certifikované produkty bez syntetických ingrediencí? Že je to úplně nemožné? Ale není! Právě pro vás je tu novinka na našem e-shopu – německá přírodní kosmetika Neobio, která si velmi zakládá na zodpovědném a přátelském vztahu k přírodě. Veškeré produkty nesou certifikaci Natrue a některé se mohou pochlubit i certifikátem Vegan. Samozřejmostí je snaha o minimalizaci obalů a žádné testování na zvířatech. Navíc zde naleznete široké spektrum produktů, které vám zajistí kompletní péči.

 

Dekorativní kosmetika

Tyhle produkty bychom mohli přirovnat k maskovaným hrdinům mezi námi. Na první pohled nebudí jejich nenápadný obal velkou pozornost a možná byste si jich vůbec ani nevšimli, ale když přijde na věc, tak vás dokážou posadit na zadek.

TIP: Pokud chcete kompletní make-up od jedné značky, s Neobiem nešlápnete vedle. V jejich nabídce naleznete vše včetně laků na nehty.

 

Tělová péče

Haló, rodinko, něco pro vás máme! Ať už lezeš po čtyřech nebo za tím čtyřnohým nestíháš dobíhat po dvou, je nám jasné, že se těšíš na večer, na sprchu a do postele! S tělovou péčí od značky Neobio si to užije celá rodina. Šetrné sprchové gely, koupelové pěny a pěstící oleje či krémy neobsahují barviva, konzervanty ani umělou parfemaci. A s klidným srdcem jděte na kutě, protože si můžete být jisti, že při testování této kosmetiky nebyl použit ani jeden chlup – samozřejmě ani Neobio netestuje na zvířatech!

Pleťová péče

Pro pleť smíšenou, dehydratovanou, mladou či zralou a spoustu z toho klidně pro vegany! Pleťová péče od certifikované přírodní kosmetiky Neobio má paletu výrobků vážně pestrou. V sortimentu naleznete peeling, krémy i antioxidační olej na tvář – a nezapomínejme na jemnou kůži kolem očí. Ekologický aspekt snažící se minimalizovat odpady a naprosto dostupné ceny. Ještě váháte?

 

Péče o vlasy

Ať už máte vlasy jemné, mastné nebo s lupy, ať už preferujete výživný hutný kondicionér nebo raději vlasový olej, je tu pro vás vhodné řešení. V každém produktu naleznete rostlinné výtažky přesně odpovídající typu vašich vlasů, aby se postaraly o tu nejlepší péči. Takže pryč s iluzí a silikony! Mějte už jen skutečně zdravé a krásné vlasy.

A to je všechno !!