Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Nový školní rok, nové začátky a nové ekovýzvy!

Tato akce již skončila!

S příchodem září se spousty dětí vrátí zpět do školních tříd. Některé už vědí, jiné čeká čerstvý start v neznámém prostředí. Ať už jde o ostřílené školáky či novice, nervozita může přijít na každého. Proto jsme vybrali relaxační esence a éterické oleje, které pomohou uklidit (nejen) školákovy rozjitřené myšlenky a navodit klidné mozkové vlny. A protože klid přichází s pořádkem a minimem věcí, co zkusit školáčka zasvětit do světa zero waste? Svačiny jsou ideálním příkladem, na kterém ukázat dětem velké plýtvání plasty a jinými materiály. Pořízením odolné krabičky a omyvatelné lahve ušetříte nejen peníze, ale poděkuje vámi samotná příroda! Produkce odpadu s sebou nese jen negativní dopady a přitom stačí jen chvilka přemýšlení, zda si vzít další mikrotenový pytlík během nákupu, či při odchodu z domova přidat do tašky ty plátěné nebo tkané.

Holandští Made sustained myslí i na školáky a všechny, kteří si nosí vlastní jídlo. Proti nekonečným rolím mikrotenové fólie, stovkám poletujících igelitových pytlíků a přilepenému ubrousku vyslali do boje silné hráče. Nerezové krabičky, které vydrží i to největší dětské pošťuchování a hod daleký taškou do kouta. Dalším zero waste hráčem jsou nerezové lahve či ty z borosilikátového skla. Zatočte jednou provždy s plastovými lahvemi!

Kdo by neznal to hrozné zklamání a nekonečné obírání papírového ubrousku ze svačiny? Obzvláště chlebová kůrka vykazovala velkou přilnavost k tenkému papíru. Udržitelné materiály už dokáží nahradit i ubrousky a všichni zero waste nadšenci mohou vybírat! Vybírat můžete mezi povoskovaným nebo látkovým ubrouskem, či svačinky balit do plátěného sáčku.

S přicházejícím podzimem může na citlivější jedince doléhat mírná tíseň z končícího léta. Značka Taoasis nabízí citrusové aroma, které je vděčným pomocníkem při boji proti stresu a podporuje koncentraci a obranyschopnost. Dr. Bach je zvučné jméno, které zaslechli už i lidé mimo svět přírodní kosmetiky. Léty prověřená alternativa ke klasické léčbě, která svou sílu čerpá z rozličných bylin a květů. Rescue remedy podporuje harmonizaci duševní rovnováhy a může pomáhat i při poruchách spánku.