Black Friday je tu! Mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze 27. - 30. 11.!
 Nupreme: Superpotraviny nové dekády
Novinka

Nupreme: Superpotraviny nové dekády

Ochutnejte kvalitní oříšková másla a zkuste nové doplňky stravy.

Tato akce již skončila!
Produkty Nupreme

Nupreme: Nový koncept superpotravin

Superpotraviny nebo také superfoods či potraviny budoucnosti se staly fenoménem nové doby. Stačí otevřít internet a zpoza nikoliv rohu, ale pomalu každé stránky na vás vykoukne reklama na nějaké ty super truper potraviny jako jakási mantr...

Vychutnejte si novinky od Nupreme

Značka Nupreme představuje zcela nový koncept potravin budoucnosti. Jejich produkty jsou top kvality, funkční, dokonalé chutí a komfortní užíváním. Ochutnejte a přesvědčte se sami. 

Novinka
129 Kč
Instantní ájurvédský nápoj pro přípravu tzv. zlatého mléka obsahuje kurkumu v organické kvalitě, skořici, černý pepř a zázvorový prášek.
Novinka
499 Kč
Cordyceps patří k nejcennějším houbám čínské medicíny. Zvolte ideální poměr polysacharidů, cordycepinu, D-manitolu a dalších bioaktivních látek pro nejlepší výsledky. 
Novinka
499 Kč
Shiitake (houževnatec jedlý) je pro svůj vysoký obsah aminokyselin, vitamínů a minerálů nazývána královnou mezi houbami nebo elixírem života. Ve formě extraktu je mnohem silnější, a tak i nejvhodnější k terapeutickému
Novinka
499 Kč
Maitake neboli tančící houba, je velmi populární houba a v současnosti se pěstuje po celém světě. Tradiční čínská medicína věří v její pročišťující účinky a využívá ji už tisíce let.
Novinka
499 Kč
Chaga je bohatá na velké množství bioaktivních látek, kromě vitaminů a minerálů obsahuje i melanin, triterpenové sloučeniny betulin a kyselinu betulinovou.
Novinka
499 Kč
Auricularia je v čínské medicíně ceněná pro široké spektrum účinků na lidský organismus. Je bohatá na minerály, vitaminy i polysacharidy a kromě dalšího je zdrojem antioxidačního melaninu.
Novinka
199 Kč
Jemně namleté arašídy do lahodného másla bez přidaných cukrů, soli, barviv či jiných látek můžete přidat do oblíbené kaše, smoothie nebo si jej dát jen tak :)
Novinka
219 Kč
Jemně namleté kešu oříšky do lahodného másla bez přidaných cukrů, soli, barviv či jiných látek můžete přidat do oblíbené kaše, smoothie nebo si jej dát jen tak :)
Novinka
129 Kč
Olej z ostropestřce mariánského je za studena lisovaný, díky čemuž v sobě zachovává všechny důležité minerální látky, vitamíny a hlavně mastné kyseliny. 
Novinka
 
Vitamin C v liposomální formě představuje nejvyšší využitelnost pro organismus. Patentovaná struktura přírodních fosfolipidů zajišťuje transport vitamínu C na místo určení a chrání jej proti poškození v trávicím trakt
Všechny BiOOO prodejny jsou stále otevřené